Gegužės 5 d. Birštono muziejuje buvo pristatyta Alytaus kraštotyros muziejaus paroda „MEDINIAI STEBUKLAI“ parodos pristatyme dalyvavo parodos autoriai: Kuratorė – Rasa, Stanevičiūtė, Fotografas, video siužetų autorius – Giedrius Bernatavičius, Parodos dizainerė ir Gyvybės medžio piešinio autorė – Gintarė Markevičienė, Parodos garsų kompozitorė – Aistė Noreikaitė.

Paroda „MEDINIAI STEBUKLAI“ – autentiškumu alsuojanti paroda iš gausaus Alytaus kraštotyros muziejaus etnografijos rinkinio. Eksponatų medžiagiškumo padiktuota tema labai plati, nes medis, miškas žmonėms visada buvo gyvybiškai svarbi išgyvenimo sąlyga. Parodoje atskleidžiamas medžio ir žmogaus santykis, atsispindintis materialiojoje ir dvasinėje kultūroje – pasaulėžiūroje, tautosakoje, tautodailėje, buityje.

Parodą maloniai kviečiame aplankyti iki birželio 5 d.

Birštono muziejaus muziejininkė-edukatorė Irma Kereišienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close