KOKIUS KREMUS NAUDOTI DIENĄ?

Įprastai dieniniai kremai yra lengvesnio tirštumo laipsnio, todėl gerai susigeria į odą ir dėl šios jų savybės ant jų galima dėti pudrą. Be to, jie turi ir apsaugą nuo saulės. Todėl prieš naktį jų tikrai neverta tepti vien dėl to, kad poilsiui skirtu metu oda nebūtų be reikalo trikdoma tokia veikla, kuri vyksta tik dieną.

Kokiomis savybėmis pasižymi dieninis kremas?

Kadangi dieninis kremas yra lengvas, jis puikiai tinka naudoti po makiažu. Be to, jis būna prisodrintas antioksidantais, jis puikiai apsaugo odą nuo pačių pavojingiausių neigiamų aplinkos veiksnių – taršos, sauso oro ir ultravioletinių spindulių. Kitaip tariant, antioksidantai sugeria visą per dieną odai daromą žalą. Pagyvenusiems žmonėms nepatariama dienomis naudoti kremo, kurio sudėtyje yra retinolis, nes tada oda gali pasidaryti per daug jautri.

Kuo skiriasi naktinis kremas nuo dieninio?

Kaip teigia kosmetologijos specialistai, naktiniuose kremuose yra šveičiamųjų rūgščių, retinolio ir peptidų, kurie skirti tam, kad miego metu oda galėtų atsinaujinti. Todėl naktiniai kremai turi daugiau negu dieniniai kremai tokių biologiškai aktyvių medžiagų, kaip rūgštys, vitaminai, keramidai. Jie būna daugiau maitinantys ir labiau senėjimą stabdantys kremai, o dieninius galima laikyti labiau drėkinančiais kremais.

Ką reikėtų žinoti apie odos tipus ir joms tinkamus kremus?

Jei norite atrasti savo odai patį tinkamiausią kremą, pirmiausiai turite žinoti, kokiam tipui ji priklauso, atsižvelgti į esamą jos fizinę būklę. Oda gali būti išsausėjusi, paraudonavusi, jai gali trūkti elastingumo, stangrumo. Ją gali kamuoti spuogai ar kitokios bėdos. Jei tepant kurį nors kremą atsiranda perštėjimas, arba juntamas nemalonus odos įsitempimas, tada kremas tikrai jums netinka. Kartais ir taip per riebiai odai parinktas riebus kremas jai gali pakenkti, sukelti nelauktą išbėrimą.

Kas gali nepatikti odai?

Jeigu oda nuo kurio nors konkretaus jūsų naudojamo kremo jaučiasi gerai, tai reiškia, kad jis jums tikrai tinka ir galite jį ilgai naudoti. Taip pat būtina įsidėmėti, jog odai nepatinka dažnas kremų kaitaliojimas, ypač tada, jei oda yra jautri. Tada gali prasidėti odos sausėjimas, atsirasti pleiskanos, pasireikšti kiti nemalonūs pažymiai. Tad būkite atidūs savo odai, tada ir ji jums atsilygins savo grožiu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close