Šiemet nauji traktoriai nupirkti Pakuonio ir Balbieriškio seniūnijoms

Balandžio 27 d. Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė ir direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius įteikė dokumentus ir raktelius nuo naujų traktorių Balbieriškio ir Pakuonio seniūnijų seniūnams Sigitai Ražanskienei ir Antanui Keturakiui. Vadovai palinkėjo, kad nauja technika tarnautų ilgai ir palengvintų bei paspartintų aplinkos tvarkymo darbus seniūnijose.

Ypač džiaugėsi naująja technika seniūnai. Anot jų, šie traktoriai buvo labai laukti, kadangi darbų ne mažėja, o daugėja. Ši technika pagelbės ne tik tvarkant pakeles, bet ir prižiūrint viešąsias erdves.

Abu traktoriai kainavo 52000 eurų ir įsigyti iš savivaldybės biudžeto lėšų. Anksčiau traktoriai buvo nupirkti Veiverių, Jiezno ir Stakliškių seniūnijoms. Šiuo metu pagerintos aplinkos priežiūros sąlygos daugiau nei pusėje rajono seniūnijų.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close