Ką reikia žinoti apie miško pardavimą?

Jei neturite laiko prižiūrėti mišką, bet norite iš jo uždirbti kuo daugiau pajamų – tuomet rekomenduojame pagalvoti apie pardavimą, tai labai greita ekspertams ir kartu padeda daug uždirbti. https://www.taurusmiskas.lt/ ne tik nupirks Jūsų mišką, bet ir sutvarkys reikiamus dokumentus.

Tik svarstytinas klausimas – ar verta mišką parduoti su žeme ar be jos?

Miškų pardavimas su žeme ir be jos – pagrindiniai niuansai:

● Iki šiol miškai dažniausiai buvo parduodami kartu su žeme, tačiau gera žinoti, kad tai toli gražu ne vienintelė galimybė. Žemė dažniausiai parduodama, kai savininkas yra vienas, nes jam lengviau disponuoti savo turtu.

● Taip pat mišką su žeme įsigyti labiausiai domina tuos, kurie žino, kaip tinkamai prižiūrėti mišką ir tuo pačiu turi tokiam darbui atlikti reikalingą techniką. O tai labai svarbu, nes miškui tikrai reikia dėmesio, todėl būtina gera komanda su specialia technika.

● Jūsų nuomone, miško vertė tik didės, o tuo tarpu tai didžiausias jums priklausantis turtas – šiuo atveju gali būti parduodamas be žemės. Žinoma, pirkėjas paskui mišką keliauja savarankiškai. Neverta jaudintis, kad jie peržengs tai, ko neleidžia miškas ir jo savininkas. Ypač kai kalbama apie pardavimą atsakingiems žmonėms, tai geriausia įmonei, nes tai atitinka aplinkosaugos reikalavimus.

● Taigi, kertama tik tokia mediena, kuri kartu gali būti miškas, tiksliau žemė ir dar išlikti jūsų rankose. Tačiau tuomet teks rūpintis miško atsodinimu ir kitais darbais, kuriems reikia ne tik išlaidų, bet ir žinių bei pinigų. Tačiau miškas bus jūsų rankose, todėl būkite atsargūs.

Parduodamas mišką kiekvienas savininkas tikisi geros grąžos

Tiesa, parduoti visą mišką yra pelningiau nei parduoti tik medžius. Svarbu pasakyti, kad kaina priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip miško vieta, miško būklė, kokie medžiai ir kt. Pavyzdžiui, atkreipkite dėmesį, kad jūsų ąžuolas yra vertingiausias, jei jis auga jūsų miške. Kitų rūšių mediena nebus tokia vertinga. Taip pat reikėtų priminti, kad kartais tiesiog nėra kitų galimybių, nes miškas subrendo ir nesvarbu, kiek medienos gautumėte, medžius reikės parduoti kirtimui. Nes tie brandūs medžiai greitai taps tinkami tik malkoms, jei nebus parduoti, o už malkas mažiau gausite pinigų.

Norėdami sužinoti, kiek galite gauti, turite susirasti miško pirkėją. Tai lengviausia padaryti internetu. Susiraskite miško supirkėjų patys arba susiraskite aikšteles, kur patys miško savininkai gali paskelbti parduodantys savo mišką ir laukti pasiūlymo. Tokiu atveju greičiau sužinosite galimą savo turto kainą. Be to, šiuos pasiūlymus galėsite palyginti ir tuomet nesunkiai atrinksite tuos miško supirkėjus, kurie Jums pasiūlys geriausią kainą. Svarbu rinktis tik sąžiningus miško supirkėjus.

Turėti puikią komandą, kuri gali greitai nupirkti miškus ir tuo pačiu padėti sutvarkyti failus – viskas labai paprasta ir patogu. Svarbiausia pasikonsultuoti su tais, kurie paslaugą teikia legaliai. Tai garantuoja, kad gausite geriausią kokybę ir uždirbsite didžiausias pajamas. Miškas turi būti parduodamas tinkamai ir tikrai tik su gera konsultacija ir pagalba, kurią rasite taurusmiskas.lt svetainėje. Tai įmonė, kuri jums padės visais miško pirkimo ir pardavimo klausimais.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close