Bobų radijas

Gegužės 15 d., sekmadienį, 14 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyks 27-oji humoro grupių šventė „JUOKIS – 2022“. Naujas programas rodys penki humoro kolektyvai iš Dzūkijos ir Aukštaitijos.

Renginys tradicinis. Dėl karo Ukrainoje ketinta jį perkelti į ramesnius laikus. Bet kolektyvai nutarė, kad būtent dabar, kai priešai bando mus įbauginti, privalome nepasiduoti liūdesiui ir nerimui. Mums visiems reikia daugiau teigiamų emocijų, geranorišku humoru žadinti linksmesnę mintį ir viltį. Pagaliau, po dviejų pandemijos sutrikdytų metų – tiesiog susitikti ir pasidžiaugti vieni kitais.

 Prienuose į sceną išeis net 30 artistų – talentingų šio žanro puoselėtojų.

Dzūkijai atstovaus du puikūs kolektyvai iš Varėnos rajono. SPANGUOLĖ iš Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Eglė Miškinytė) kvies į „Pasienio zoną“ -pasidairyti kaip jaučiasi čia gyvenantys paprasti žmonės. MTV iš Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė) atvyks gerokai atsinaujinę. Programoje „Meilės kibirkštys“ tarp dviejų ugningų moterų išvysime ir vyruką iš Suvalkijos. Abi dzūkų grupės džiugina originaliais scenarijais, puikia vaidyba, daininga tarme.

Aukštaičių garbę gins garsioji SPRANDŽINA iš Radviliškio r. Šeduvos ( vadovė Izolina

Stanulienė). Jie taps „Išmaniaisiais“ – pašieps žmonių susvetimėjimą ir sumaterialėjimą, priklausomybę nuo technologijų. Šeduviškiai žavi raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis. Žiūrovų pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje „Klauskite daktarės“ taikliai parodijuos TV laidą, ironiškai žvelgs į mūsų visuomenės ligas. Talentingosios moterys išsiskiria aktualiais scenarijais, ansambliškumu ir gyvu dainavimu, (muzikos vadovas Albinas Počiulpas). GLIUKOZĖ iš Jonavos (vadovė Angelė Bortkevičienė) pakvies į „Valdovų rūmus“ – nukels mus į viduramžius. Matysime šių dienų valstybės vadovės sapną. Jonaviškių kolektyve juokauja diabeto draugijos „Ramunė“ nariai, tuo liudydami savo dvasios stiprybę.

Koncerte dalyvaus humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos ironiškų epigramų puokštę. Žiūrovai galės įsigyti ir jo išleistą knygutę „Parduodama“.

Šventės rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog šio krašto žmonės, nežiūrint į neramų laiką, dar neprarado optimizmo ir nepamiršo juoktis.

Tuo labiau, kad bilieto kaina – tik 6 eurai. Iki šviesaus ir viltingo pasimatymo!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close