Vaikiškos knygos diena Ašmintos bibliotekoje

Balandžio 1 dieną Ašmintos bibliotekoje vyko popietė „Knygele, vesk mane į savo šalį“, skirta Tarptautinei vaikiškos knygos dienai paminėti. Šia proga bibliotekoje lankėsi Prienų Ąžuolo progimnazijos Ašmintos pradinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės vaikučiai. Jie klausėsi pasakojimo apie knygos kelią, jos reikšmę žmogaus gyvenime, spėliojo pasakų pavadinimus, sprendė užduotėles, klausėsi skaitomų pasakų, piešė piešinius, žiūrėjo filmuką „Bjaurusis ančiukas“. Popietės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Ašmintos bibliotekos bibliotekininkė

Rasa Šiugždinienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close