Atgijusi Nemuno pakrantė taps dar patrauklesne vieta. Greta nutiesto pėsčiųjų tako planuojama pasodinti didelį sakurų sodą. 

Įgyvendindama šią gražią idėją Prienų rajono savivaldybė balandžio 12 d. 17.30 val. inicijuoja sakurų sodinimo akciją. Ši pirmoji iniciatyva dedikuojama Taikai ir Laisvei žemėje.

Akcijos metu pasodinsime pirmąsias 10 japoniškų vyšnių, kuriomis pasirūpino Prienų rajono savivaldybė. Kviečiame prisijungti ir kartu pasodinti medelius. 

Taip pat kviečiame visus, norinčius įamžinti svarbų šeimos įvykį, datą, ar papuošti Prienus, kartu kurti sakurų sodą – jei turite galimybę, prisijunkite jau balandžio 12-ąją ir pasodinkite savo medelį. Apie ketinimą pasodinti savo sakurą praneškite tel.:  (8 319) 52195, (8 319) 61108 (Prienų seniūnija).

Prienų sakurų sodas bus kuriamas ne vienus metus, tad bet kada turėsite progą pasodinti savo japonišką vyšnią.

Prienų r. sav. informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close