Prienų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba įsigijo gaisrinį automobilį

Kovo mėnesį Prienų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba įsigijo 27700 eurų vertės naudotą gaisrų gesinimo automobilį „Mersedes-Benz 1222“, kurį pirmadienį pristatė Savivaldybės vadovams ir Savivaldybės tarybos atstovams. Lėšos skirtos iš savivaldybės biudžeto.

Automobilis yra 1988 metų gamybos, techniškai tvarkingas, nuvažiavęs 35000 km, talpina 2500 l vandens, 300 l putų.

Meras Alvydas Vaicekauskas pasidžiaugė, kad Priešgaisrinės tarnybos materialinė bazė papildyta dar vienu gaisriniu automobiliu. Anot mero, nuosekliai dirbama dviem kryptimis – atnaujinamas visas automobilių parkas ir ugniagesių gelbėtojų budėjimo patalpos. „Džiaugiuos, kad rudenį dar vienas mūsų priešgaisrinės tarnybos padalinys įsikurs atnaujintose patalpose. Patikima technika, tinkamos poilsio patalpos yra būtinos sąlygos užtikrinti gerą darbą. Kai žmonės dirba turėdami tinkamas sąlygas, dirbti yra lengviau ir darbo kokybė geresnė“, – pabrėžė meras.

Prienų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovas J. Kvietkauskas padėkojo Savivaldybei už palaikymą bei pagalbą atnaujinant Priešgaisrinės tarnybos materialinę bazę ir pažymėjo, kad, įvertinus bendrą situaciją ir poreikį, automobilis paskirtas Pakuonio ugniagesių komandai. Rudenį žadama pakviesti ir į įkurtuves atnaujintose Pakuonio skyriaus patalpose.

Per pastaruosius keletą metų savivaldybės biudžeto lėšomis buvo įsigyti 3 gaisrų gesinimo automobiliai (skirti Šilavoto, Veiverių, Pakuonio padaliniams), atnaujintos patalpos Stakliškių, Veiverių, Balbieriškio, Jiezno padaliniuose, visi ugniagesiai yra aprūpinti kasdienine budėjimo uniforma (apranga). „Stengiamės materialinę bazę atnaujinti, pradėdami nuo prasčiausių automobilių, prasčiausių darbo sąlygų, ir šia kryptimi judėsime toliau. Turime šiek tiek lėšų, stengsimės dabar, kiek įmanoma, dar pagerinti darbo sąlygas Veiverių padalinyje“, – patikino Priešgaisrinės tarnybos viršininkas.

Prienų r. sav. informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close