Reikia rūšiavimo konteinerio? Kreipkitės į ARATC

Alytaus regiono individualių namų gyventojams dalinami rūšiavimo konteineriai. Jų dar negavę gyventojai turėtų kreiptis į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą elektroniniu paštu info@alytausratc.lt arba užpildyti užklausos dėl naujo konteinerio pastatymo/keitimo formą svetainėje www.aratc.lt.

Rūšiavimo konteineriai nemokamai dalijami gyventojams, kurie iki šiol neturėjo konteinerių popieriaus, stiklo ir plastiko atliekoms. Konteinerius pristato atliekų vežėjai.

Taip pat dėl naujų konteinerių pastatymo galima kreiptis, kai seni konteineriai yra netinkami naudoti: sulūžę, suskilę, apdegę. Nauji konteineriai pastatomi ir tuomet, kai gyventojai turimą konteinerį nori pasikeisti į didesnės ar mažesnės talpos. Konteineriai yra 120 ir 240 litrų talpos.

Atliekų turėtojai turi prižiūrėti gautus konteinerius ir mesti į juos tik nurodytos rūšies atliekas.

Išrūšiuotos atliekos virsta energetiniais ištekliais, iš kurių gaminama elektros ir šilumos energija bei trąšos – kompostas.

Rūšiuokime!

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close