Nuotaikingas spektaklis ,,Kas apsakys tas dzūkų linksmybes“ atkeliauja į Kazlų Rūdą!

 Visi kazlųrūdiečiai ir svečiai kviečiami apsilankyti ir patirti dzūkų linksmybes! Spektaklis vyks kovo 19 dieną 14 valandą Bagotosios kultūros namuose ir tą pačią dieną 17 val. Būdos kultūros namuose.

Pagrindinius vaidmenis atlieka visiems puikiai pažįstamos profesionalios aktorės, daugeliui „Dviračio žiniose“ matytos Neringa Varnelytė ir Vitalija Mockevičiūtė. Spektaklis sukurtas pagal tautosakininko P. Zalansko, R. Sabaliauskienės ir kitų užrašytą tautosaką.

Šis spektaklis neabejotinai paveiks žiūrovus. Tiems, kurie norės pasijuokti, gerai valandai užmirš problemas, karjeros spąstus, pinigų stygių ir visokius kitokius blogus dalykus. Bet, svarbiausia, po humoro skraiste galės pajusti giluminius tautosakos klodus, semti liaudies išmintį iš gilesnių šulinių. Dzūkės aktorės, tarmiškai pasakojančios dzūkiškas sakmes ir legendas, palydint šiuos pasakojimus dainomis, bei gyvai Dariaus Mockevičiaus ir Pauliaus Kovalenko atliekama muzika, įkvėps tiek energijos, kad jos užteks visiems metams į priekį.

Bilieto kaina 10 eurų, platinami Paysera tickets sistemoje, taip pat bus galimybė įsigyti bilietus renginio dieną renginio vietoje: https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/komedija-kas-apsakys-tas-dzuku-linksmybes

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close