Fotogalerija: pratybose „Medžiotojas“ Sausumos pajėgų kariai treniravosi naikinti tankus

Kovo 8 d. Lietuvos kariuomenės Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje vyko prieštankinių padalinių kovinio šaudymo pratybos „Medžiotojas“. Pratybų metu Lietuvos ir Jungtinės Karalystės kariai atliko operaciją, kurios metu treniravosi kovoti naudodamiesi prieštankiniais ir paramos ginklais – granatsvaidžiais, minosvaidžiais ir prieštankinėmis raketinėmis sistemomis “Javelin”. Pratybas stebėjo Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys.

Foto: gr. Michail Lysenko

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close