Klaipėdos uoste lankėsi Vokietijos karo laivas

Kovo 5-7 dienomis Klaipėdos uoste lankėsi Vokietijos Federacinės Respublikos karo laivas „Sachsen-Anhalt“. Tai – Vokietijos fregata (kovai skirtas laivas), kurio ilgis siekia beveik 150 metrų, o keliamoji galia – 7,200 tonų. Laivo įgulą paprastai sudaro apie 110 žmonių. Laivas aprūpintas naujausia technika ir ginkluote, galinčia dideliais atstumais naikinti taikinius ore, vandenyje ir ant žemės. Fregata Klaipėdos uoste sustojo draugiško vizito bei logistinio aprūpinimo tikslais.

Prisišvartavusią ,,Sachsen-Anhalt“ laivo įgulą pasveikino Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų bei Vokietijos ambasados Lietuvoje atstovai. Pirmadienį planuojamas laivo vadovybės susitikimas su Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų vadu jūrų kapitonu Giedrimi Premenecku. Vėliau laivas dalyvaus mokymuose Baltijos jūroje sąveikaudamas su Lietuvos kariuomenės Karinėmis jūrų pajėgomis.

Foto: gr. Ieva Želvytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close