Užgavėnės Prienų krašto muziejaus prieigose įvyko. Blynus kepėm ir valgėm, žaidimus žaidėm, išvarydami žiemą, Morę sudeginom – juk tai mūsų tradicijos. Bet linksmintis, kaip visada įprasta, nesinorėjo.

Ne laikas, per skaudu, per daug nežinomųjų dėl ateities. Ir, anot organizatorių – Prienų kultūros ir laisvalaikio centro, labiausiai norisi iš pasaulio drauge su žiema išvaryti karą…

Po dvejų metų pertraukos vėl buvo surengtas Morių paradas. Prienų krašto muziejuje kuriamą Morių parką šiais metais papildė keturios baisiai gražios damos, kurias kūrė Dvariuko bendruomenė, Socialinių paslaugų centras, „Revuonos“ pagrindinė mokykla ir Prienų globos namai. Visiems unikalių Morių kūrėjams muziejus dovanoja galimybę nemokamai dalyvauti pasirinktoje edukacinėje programoje.

Kartu su More sudegė ir visos žiemos bėdos, valdžią net iš dviejų Lašininių (vienas užsilikęs nuo pernai, kai dėl koronaviruso nebuvo iš valdžios pašalintas) į savo rankas paėmė Kanapinis. Septynioms savaitėms lėkštėse neliko spirgų ir kitų mėsgalių – prasidėjo gavėnia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close