Karo pabėgėliams reikalingi daiktai renkami „TikoTiks“ centre

Karo pabėgėlius apgyvendinančios įstaigos ir gyventojai prašo pagalbos: reikia lovų, vaikiškų lovelių, čiužinių, vežimėlių vaikams. Šie daiktai surenkami Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro daiktų pakartotinio naudojimo centre „TikoTiks“, Karjero g. 2A, Takniškių kaime, Alytaus rajone.

Google Maps: https://goo.gl/maps/mC8VMwH8mhe68RWA7.

Centro darbo laikas 8-17 val. darbo dienomis ir 9-15 val. – kas antrą šeštadienį. Šį šeštadienį, kovo 5 d. centras „TikoTiks“ dirbs. Tel. pasiteirauti 8 (643) 35634.

„TikoTiks“ centre baldai bus sandėliuojami, pagal poreikį paskirstomi karo pabėgėlių apgyvendinimu besirūpinančioms įstaigoms bei gyventojams, o prireikus – ir išvalomi, sutvarkomi, pataisomi.

Karo iš namų išvarytiems žmonėms taip pat reikalingi virtuvės reikmenys: puodai, keptuvės, elektriniai buities prietaisai.

Jie taip pat surenkami „TikoTiks“ centre. Smulkius daiktus galima palikti ir daiktų mainų punktuose „Mainukas“, esančiuose atliekų surinkimo aikštelėse. Ant čia paliekamų daiktų būtina nurodyti, kad tai parama karo pabėgėliams.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close