Virš Kauno praskris į pratybas vykstantys JAV kovos sraigtasparniai

Vasario 24 d. iš Lenkijos į Latviją per Lietuvos oro erdvę praskris Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės kovos sraigtasparniai AH-64 “Apache”. Sraigtasparniai vyksta iš anksto suplanuotu maršrutu į Latviją, kur dalyvaus šiuo metu Baltijos šalyse ir Lenkijoje vyksiančiose pratybose “Kardo kirtis”. Iš viso virš Lietuvos grupėmis praskris 20 šių orlaivių, pirmoji grupė virš Kauno praskris apie 15 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close