Varžybos Concept 2 treniruokliais „Žiburio“ gimnazijos taurei laimėti

Vasario 11 d., penktadienį, gimnazijoje vyko projekto „Sportuokime su džiaugsmu – gyvenkime sveikai!“ (SRF-FAV-2020-1-0184) Kalėdinės varžybos Concept 2 treniruokliais „Žiburio“ gimnazijos taurei laimėti, kurį bendrai finansuoja Sporto rėmimo fondas.

Varžybose dalyvavo gausus būrys sportininkų ne tik iš mūsų gimnazijos, bet ir svečiai iš Išlaužo pagrindinės mokyklos, Veiverių T. Žilinsko ir Rokų gimnazijos.

Tai asmeninės – komandinės varžybos. Merginos varžėsi 500 m. distancijoje, vaikinai 1000 m.

Merginų grupėje geriausiai sekėsi mūsų žiburietei V. Šuliauskaitei, kuri iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą laimėjo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokinė G. Atmanavičiūtė, trečiąją – „Žiburio“ gimnazistė V. Miknevičiūtė.

Vaikinų grupėje geriausiai pasirodė taip pat „Žiburio“ gimnazijos mokiniai: pirmasis buvo T. Vaitkevičius, antrasis – Ą. Barkauskas, trečioji vieta teko T. Pažėrai. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, prizininkai – medaliais.

Komandinėse varžybose I-ąją vietą iškovojo Prienų „Žiburio“ gimnazijos III b klasės komanda (T. Vaitkevičius, Ą. Barkauskas, T. Pažėra, M. Ardaravičius, E. Kaminskaitė, A. Skrockytė). Antrąją vieta skirta Prienų „Žiburio“ gimnazijos III a klasės komandai (K. Pūkui, N. Laukevičiui, K. Vilkui, M. Joneliui, V. Miknevičiūtei, S. Valavičiūtei). Trečiąją vietą – Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komanda (L. Bužinskas, G. Atmanavičiūtė, V. Serbentaitė, P. Martinkevičius, D. Bogdanovas, V. Vasiliauskas). Komandos apdovanotos taurėmis, diplomais.

Visos komandos gavo Padėkos raštus, taures, dalyviai – prisiminimo medalius, Prienų Mero sveikuoliškus šokoladukus. Mokiniai ne tik dalyvavo varžybose, vaišinosi kibinais su sultiniu, bet ir gilino praktinius įgūdžius stebėdami Prienų visuomenės sveikatos biuro specialistų mokymus, kaip efektyviai suteikti pirmąją pagalbą,.

Norime padėkoti projekto partneriams – Prienų rajono savivaldybei, VŠĮ „Birštono Nemunui“, Prienų rajono savivaldybės Visuomenės Sveikatos biurui,  VŠĮ „Krašto vitrinai“, taip pat Prienų ir Birštono kūno kultūros ir sporto centrams, LTOK, mokiniams, padėjusiems organizuojant šį renginį. Ačiū visiems už dalyvavimą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close