Policija prašo atsiliepti daiktų, pavogtų Alytaus, Prienų arba Trakų rajonuose, savininkus

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, atliekant tyrimą dėl vagystės rado dyzelino, galingesnėms transporto priemonėms skirtus akumuliatorius „Tudor“ ir „Autopart“. Šie daiktai, įtariama, buvo pavogti 2021 m. lapkričio mėnesį Alytaus, Prienų arba Trakų rajonuose.

Asmenis, atpažinusius nuotraukose jiems priklausančius daiktus, policija prašo pranešti Alytaus apskr. VPK Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Rimantui Žvirbliui tel. +370 700 65719, el. p. rimantas.zvirblis@policija.lt arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close