Šiemet 31-ąjį kartą minėjome Sausio 13-ąją. Tiek metų praėjo nuo didžiojo lietuvių tautos išbandymo. Šią dieną buvo apginta trapi Lietuvos nepriklausomybė. Laisvės gynėjų vienybė ir begalinis tikėjimas pergale virto jėga, prieš kurią atsitraukė tankai.

Sausio 13-osios rytą visi prisijungėme prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir uždegėme vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes Šilavoto laisvalaikio salės, seniūnijos, mokyklos bei gyventojų languose.

Minint šią Lietuvai svarbią datą, Šilavoto laisvalaikio salėje vyko atminimo popietė „Tauta rinkosi laisvę“. Popietėje dalyvavo Šilavoto pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai, seniūnijos gyventojai. Literatūrinė kompozicija, skirta Laisvės gynėjų atminimui, ir filmuoti istoriniai kadrai dar kartą priminė, kad niekas negali nugalėti Laisvę ir nepriklausomybę ginančios tautos. Susirinkusieji susidomėję peržiūrėjo dokumentinę apybraižą „Mes nugalėjom: su vėliava prieš tankus“, kurioje pasakojama Laisvės gynėjo Algimanto Remeikos istorija. Dėkojame visiems dalyvavusiems atminimo popietėje. Tegul Sausio 13-oji visada išliks pasididžiavimo žmonėmis, gynusiais Laisvę, diena.

  Šilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Saulė Blėdienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close