Sraigtasparnis pasitelktas sėkmingai donoro organo pergabenimo operacijai

Sausio 17 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų (KOP) sraigtasparnis Mi-8T atliko dar vieną sėkmingą donoro organo pergabenimo operaciją. Apie pietus iš 2-ojo Paieškos ir gelbėjimo posto Kaune pakilęs KOP sraigtasparnis MI-8T pergabeno medikų komandą ir donoro organą iš Respublikinės Šiaulių ligoninės į UL „Kauno klinikos“.

„Skrydis nuo Šiaulių iki Kauno truko neįprastai trumpai, nepaisant smarkaus ir gūsingo vėjo bei vietomis pasirodančio snygio ir šlapdribos, kas labai būdinga šių laikų lietuviškoms žiemoms. Palankus vėjas pūtė į sraigtasparnio uodegą ir mes labai greitai pasiekėme Aleksoto aerodromą. Kiekvienas įgulos narys profesionaliai atliko savo pareigas, palikdamas įspūdį kartu su mumis skridusių medikų komandai. Jie dėkingi paliko mūsų orlaivį ir išvyko gelbėti gyvybės,“ – sakė sėkmingai užduotį atlikusios įgulos vadas mjr. Kazimieras Lomanas.

Lietuvos kariuomenės informacija ir nuotraukos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close