MAŽOM RANKELĖM – BRANDŽIOM ŠIRDIM

Kalėdos – dovanų metas. Jų laukia ir maži, ir dideli. Smagu gauti dovanas, tačiau nemažiau smagu ir svarbu jas dovanoti. Taip mokomės dalintis, teikti džiaugsmą artimui, o kartais gal net nepažįstamam.

Gruodžio 13–15 dienomis Šilavoto bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Kalėdinis atvirukas“. Jame dalyvavo ir gausybę atvirukų pagamino Šilavoto pagrindinės mokyklos mokytojų Daivos Kamarauskienės, L. Astrauskaitės ir R. Marcinkevičienės auklėtiniai.

Kalėdinių dirbtuvių tikslas buvo suteikti bent spindulėlį šviesos ir džiugesio Šilavoto globos namų gyventojams, todėl visi atvirukai buvo perduoti ten gyvenantiems senoliams. Lai kiekvienas atvirukas ir parašytas linkėjimas sušildo jų širdis šį šventinį laikotarpį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close