Dėkliukas telefonui: kokie yra šio aksesuaro privalumai ir trūkumai?

Šiuolaikiniame pasaulyje interneto ir socialinių medijų svarba yra pasiekusi piką. Dėl šios priežasties paleisti telefoną iš rankų pasidarė labai sunku. Tai bene svarbiausias įrenginys, kuriame yra nugulusi didelė dalis mūsų gyvenimo. Būtent telefonui apsaugoti skirtas pagrindinis aksesuaras – dėkliukas. Kokie yra šio priedo telefonui privalumai ir trūkumai?

Privalumai

Išmaniojo apsauga

Tai savaime aiški priežastis, kai perkame šį priedą. Tinkamai išrinktas dėkliukas apsaugo tiek telefono nugarėlę, tiek (kai kuriais atvejais) ekraną. Jei norite, kad dėklas garantuotų maksimalią apsaugą, rinkitės atverčiamojo tipo aksesuarą. Šis apdengia visą telefono paviršių, kartais siūlo net specialias funkcijas ir atrodo stilingai. Visgi, tiems žmonėms, kuriems papildomas ekrano dengimas tik trukdo, reikėtų apsvarstyti dėkliuko nugarėlės įsigijimo galimybę. Juk bet kokiu atveju, išmanusis bus bent dalinai apsaugotas. Visai nesvarbu, ar Jus domina telefonu deklai samsung modeliams, ar huawei. Žinoma, prisiminti modelį perkant dėkliuką yra būtina tam, kad šis tinkamai apgaubtų telefoną ir atitiktų matmenis.

Unikalus dizainas

Kitas svarbus dėkliuko kaip aksesuaro privalumas – galimybė išsirinkti personalizuotą dizainą. Juk asmenybę gali atspindėti ir mėgstamiausia spalva, ir įvairūs raštai, ir mylimiausio serialo personažų iliustracija. Kadangi telefoną su savimi nešiojamės visada, jo aksesuarai aplinkiniams gali apie mus kaip žmones tikrai nemažai pasakyti. Dėl šios priežasties ieškodami dėkliuko neskubėkite – gerai apgalvokite ne tik praktines savybes, bet ir dizaino klausimas. Atminkite, kuo senesnis išmaniojo modelis, tuo sunkiau bus surasti daug dėkliuko variantų. Nusiminti nevertėtų – net ir paprastą dėklą galima personalizuoti, be to, telefonų dėklai “Samsung” arba “iPhone” modeliams vis dar turi pakankamai platų asortimentą kai kuriose parduotuvėse.

Trūkumai

Galimas telefono perkaitimas

Tai, kad dėklas telefoną apdengia ir apsaugo nuo staigaus kritimo, suvokiame puikiai. Tik kartais nepagavojame, jog į dėkliuką įspraustas išmanusis kasdien tiek funkcionuodamas gali paprasčiausiai perkaisti. Jei norime to išvengti, prieš perkant naują aksesuarą, reikia daugiau pasidomėti apie skirtingas medžiagas, iš kurių gaminamas dėkliukas. Pavyzdžiui, perkaitimo tikimybė yra ženkliai didesnė, kai dėkliukas yra silikoninis, odinis arba pagamintas iš polikarbonato. Tai nereiškia, kad tokių dėklų negalima naudoti ar turėti, tiesiog pajutus, kad išmanusis yra įkaitęs, dėkliuką tikrai pravartu nuimti. 

Netinkamai pasirinkta medžiaga gali pakenkti

Jau supratome, kad dėkliuko gamybinės medžiagos pasirinkimas svarbus tam, kad telefonas neperkaistų ir neprarastų savo funkcionalumo. Kokią kitą įtaką turi medžiagos pasirinkimas? Atsakymas gana paprastas – netinkamai pasirinkta medžiaga nesaugos telefono ilgai ir netgi gali pakenkti mūsų sveikatai. Bene ilgiausiai tarnauti medžiaga yra oda, tik tokį dėkliuką gana sunku prižiūrėti. Visai pravartu yra rinktis silikoną, kuris yra lankstus, lengvas rankoje ir laikosi gana tvirtai. Jei baiminatės dėl savo sveikatos, venkite plastikinių dėkliukų, kurie iš tiesų retai kada pasižymi ilgaamžiškumu, o medžiaga laikoma toksiška.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close