Norit keliauti ir sutaupyti? Štai keletas pasiūlymų dar šiam rudeniui

Šaltas ir lietingas ruduo Lietuvoje dažnai primena visiems keliauti į šiltas vietas, kur žmonės maudosi malonioje kaitrioje saulėje ir giedrame danguje bei visą dieną maudytis jūroje. Net ir turėdami nedidelį biudžetą, galite pratęsti vasarą ir susiplanuoti karštas atostogas. Šiame straipsnyje aprašomi atostogų skrydžiai į šilto klimato šalis, o šias šalis galite pasiekti tiesiai iš Vilniaus oro uosto, pasirinkus skrendu skrydžius.

Europoje net vidury žiemos galima rasti vietų, kur galima išsimaudyti jūroje ir pasilepinti kaitria saule

Lietuva toli nuo egzotiškų kurortų, todėl juos pasiekti reikia nemažai laiko, tačiau Europoje net ir viduržiemį galima rasti vietų, kuriose galima maudytis jūroje ir degintis kaitrioje saulėje, kuri mus aprūpina vitaminu D, suteikia geros energijos ir leidžia visiškai pajusti atostogų dvasią. Naujausias variantas yra Ling Impressive Heraklion, esantis Kretoje, Graikijoje. Tai didžiausias miestas ir sostinė saloje, išlaikęs senovės Mino civilizacijos pėdsakus, argi neįdomu? Juk tokias vietas aplankyti verta kiekvienam bent kartą gyvenime.

Heraklionas – gražus uostamiestis su mažais žvejų laiveliais ir moderniais laivais. Toks vaizdas nuteikia romantiškai ir leidžia susilieti su pačia kelionės aura. Pats miestas susideda iš dviejų dalių. Senamiestyje galima pamatyti nuostabių fontanų, turgų ir siaurų gatvelių. Naujoji dalis vilioja žmones moderniomis parduotuvėmis, skverais ir parkais, kurie užburia savo grožiu, rafinuotumu. Heraklione šilta beveik ištisus metus, todėl saule mėgautis galima bet kada, kada tik atvyksite į kelionę. Greta miesto yra jaukus kurortinis miestelis, žavintis pramogomis, lankytinomis vietomis, unikaliais paplūdimiais, auksinio smėlio ar uolėtomis pakrantėmis.

Vienas taškas į rytus nuo Kretos yra Kipro sala, mėgiama dėl šilto klimato, žavingų paplūdimių, palmių ir įspūdingų gamtos peizažų

Jei norite ne tik per atostogas visą dieną gulėti karštame paplūdimyje, bet ir mėgautis įdomiais nuotykiais, mes jums siūlome Larnaką, kurioje ne tik pailsėsite, bet ir pamatysite daugybę gražių vaizdų! Tai vienas seniausių ir trečias pagal dydį saulėtojo Kipro miestas. Populiariausia pasivaikščiojimo ir pramogų vieta kurorte – Palmių alėjoje esanti promenada. 

Atostogos paplūdimyje gali būti įvairios, įskaitant žygius pėsčiomis, pasivaikščiojimus po kalnus ar vietinės virtuvės restoranus. Larnaka yra patogi prieplauka, kurioje yra jachtklubas, pilnas jachtų mylėtojų iš viso pasaulio. Be to, miestas įsikūręs lygumoje, apsuptoje druskingų ežerų. Žiemą sulaukia daug migruojančių flamingų, o tai pritraukia daugybę jų mylėtojų, kadangi žmonės nori pamatyti flamingus. Turistai gali apsistoti prašmatniuose viešbučiuose rytinėje miesto dalyje.Taip pat miestas garsėja  smėlio paplūdimiais. Verta paminėti netoliese esantį Ayia Napa  kurortą, kuriame yra didelis vandens pramogų parkas.

Galbūt paprastas lietuvis gali nesunkiai apibūdinti žodžius, susijusius su „Maljorkos“ pavadinimu

Drąsiai sakykite „saulė“, „jūra“ ir „šiltuma“. Maljorka yra populiariausia sala tarp turistų Balearų salose. Šioje vietoje gausu unikalių kraštovaizdžių, kalnų, aukštų uolų ir Viduržemio jūros bangų skalaujančių smėlio paplūdimius. Saulės ir vandens gerbėjai turi galimybę pasirinkti iš plataus sąrašo, kuriame paplūdimyje jie nori praleisti visą dieną. Viena gražiausių ir nuostabiausių vietų yra Es Trenc pietinėje salos dalyje. Poilsiautojai šią vietą renkasi dėl atokumo, ramybės ir unikalios gamtos. Tačiau Palma Novą galite pasirinkti įvairiems objektams. Šis garsus paplūdimys yra maždaug 12 kilometrų nuo Maljorkos Palmos, netoli Magalufo kurorto. Jūsų ne tik stulbins gamtos peizažas, bet ir galėsite mėgautis visomis jums reikalingomis patalpomis su daugybe barų ir restoranų, tiekiančių tarptautinės virtuvės patiekalus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close