Adventinė popietė „Ramybės taku į Kalėdų šviesą“

Vėl baigiasi metai. Lapkritis užleido vietą paskutiniam metų mėnesiui – gruodžiui. Šis mėnuo atneša pasikeitimą ne tik į gamtą, bet ir į kiekvieno mūsų sielą. Mes ieškome šilumos ir jaukumo, ramybės, šviesos ir saugumo. Žiemiškai šaltą gruodžio aštuntosios dienos popietę Šilavoto laisvalaikio salėje buvo jauku, šilta ir kvepėjo bičių vašku. Popietė „Ramybės taku į Kalėdų šviesą“ prasidėjo apmąstymais apie Adventinį laikotarpį, kuriais pasidalino Šilavoto pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja Elvyra Striaušienė. Po to popietės dalyviai buvo pakviesti dalyvauti kūrybiniame užsiėmime, kurio metu iš vaškuolės lakštų gamino žvakes, karpė Kalėdinius angelus. Kūrybinį užsiėmimą vedė Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja Judita Lučkienė. Pagamintos ir supakuotos dovanėlės su Kalėdiniais palinkėjimais bus išdalintos Šilavoto seniūnijos senoliams. Džiaugiamės galėdami daryti gražius ir prasmingus darbus.

  Šilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Saulė Blėdienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close