Laimėjimas tapybos darbų konkurse „Rudens natiurmortas 2021“

2021 m. lapkričio 18 d. Lapių pagrindinėje mokykloje vyko vienuoliktasis respublikinis mokinių tapybos darbų konkursas ,,Rudens natiurmortas 2021“. Konkursą organizavo Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla ir Kauno rajono švietimo centras, sumanytoja ir iniciatorė, dailės ir technologijų mokytoja ekspertė Dalia Audėjaitienė. Konkurso globėjas – A. Makūnienės labdaros ir paramos fondas, socialinis rėmėjas – Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas.

Mokiniai, atsižvelgiant į jų amžių, per tris valandas turėjo nutapyti jų grupei skirtą natiurmortą su galimybe laisvai pasirinkti tapybos techniką. Mokytojai, atlydėję savo mokinius į konkursą, taip pat neliko be veiklos – jie dalyvavo metodinėje veikloje, kurios metu ne tik tapė natiurmortus, bet ir diskutavo apie tai, kaip įdomiai ir kūrybiškai mokyti mokinius tapybos pagrindų. Tarp 60 dalyvių iš 21 Lietuvos mokyklos konkurse dalyvavo ir Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokinės: septintokė Morta Žuklytė, aštuntokė Darija Kuzmickaitė ir devintokė Milda Ferevičiūtė. Pasibaigus konkursui mergaitės džiaugėsi nauja patirtimi, galimybe kūrybinėje aplinkoje tapyti natiurmortą, sutikti bendraminčių. Mokines ugdo ir konkurse dalyvauti paskatino dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė.

Jaunųjų dailininkų darbus vertinimo komisija, kurios pirmininkas buvo mūsų kraštietis, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto dėstytojas, tapytojas Petras Lincevičius. Sveikiname mūsų mokyklos mokinę Dariją Kuzmickaitę, laimėjusią II vietą, 7 – 8 kl. grupėje. Džiaugiamės mokinių noru semtis naujų žinių bei tobulėti įvairiaspalviame dailės pasaulyje.

,,Revuonos” pagrindinės mokyklos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close