Keleivių ir mokinių vežiojimo koordinavimo komisijos posėdyje svarstyti klausimai

Lapkričio 23 d. nuotoliniu būdu vykusiame Prienų rajono savivaldybės keleivių ir mokinių vežiojimo koordinavimo komisijos (toliau – Komisija) posėdyje buvo svarstyti klausimai, susiję su vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais. Atsižvelgiant į gautus gyventojų prašymus ir Prienų rajono savivaldybės keleivių ir mokinių vežiojimo koordinavimo komisijos pasiūlymus, Administracijos direktoriaus įsakymu patvirtinti nauji Prienų rajono savivaldybės vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutų Nr. 4, 7 ir 14 tvarkaraščiai. Jie galios nuo 2021 m. gruodžio 1 d.
   Maršrutas Nr. 4 Stakliškės – Prienai per Vyšniūnus, Rodomislę, Medžionis
Autobusas iš Stakliškių išvažiuos 6.45 val., iš Prienų į Stakliškes išvažiuos 14.30 val. Informuojame, kad autobusas važiuos per Jiezną. Iš Jiezno į Prienus ryte išvažiuos 7 val., grįš į Jiezną iš Prienų 15 val.;
   Maršrutas Nr. 7 Prienai – Veiveriai per Klebiškį, Šilavotą
Antradieniais ir ketvirtadieniais autobusas užsuks į Kuprius: iš Prienų atvyks 10.50 val., grįždamas iš Veiverių – 15.05 val.;
   Maršrutas Nr. 14 Šeimos klinika – Poliklinika – Civ. kapinės
Autobusas važiuos ir per Dvariuko mikrorajoną. Į Dvariuką autobusas važiuos keturis kartus per dieną F. Vaitkaus gatve (numatyti 6 sustojimai).

   Vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutų tvarkaraščius galima rasti Prienų rajono savivaldybės svetainėje /go.php/lit/img, skiltyje „Gyventojams“.

   Komisija taip pat išnagrinėjo gautus prašymus ir pasiūlė administracijai pritarti vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutinio taksi 94-ojo maršruto (Kauno pilis – Garliava – Linksmakalnis – Išlaužas) eismo tvarkaraščiams, Pakuonio pagrindinės mokyklos ir Stakliškių gimnazijos prašymams, kad Pakuonio pagrindinės mokyklos 8 kl. mokinys, gyvenantis Prienuose, būtų pavėžėjamas „Transrevis“ autobusais, o Stakliškių gimnazijos 3 g. klasės mokinei būtų kompensuojamos pavėžėjimo išlaidos, kadangi mokinė į gimnaziją važinėja iš Aukštadvario maršrutiniu autobusu. Komisijos siūlymams pritarta.
   P.S. Informuojame, kad autobusų bilietus galima įsigyti https://www.autobusubilietai.lt/

Prienų r. sav. informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close