Kazlų Rūdos savivaldybė išstoja iš Všį „Kazlų Rūdos futbolas“

Kazlų Rūdos savivaldybės taryba (toliau tekste – Savivaldybės taryba) 2021-08-30 sprendimu Nr. TS-201 „Dėl VšĮ „Kazlų Rūdos futbolas“ dalių pardavimo ar atsisakymo“ nusprendė parduoti VšĮ „Kazlų Rūdos futbolas“ (kodas 303500437, buveinė S. Daukanto g. 19-5, Kazlų Rūda) dalininko teise priklausančias nuosavybės teise Kazlų Rūdos savivaldybei aukciono būdu bei nustatė, kad aukcione dalininko teisių nepardavus, t. y. neįvykus aukcionui, naujas aukcionas nevykdomas. Minėto sprendimo 2 punktu Savivaldybės taryba nustatė, kad neįvykus aukcionui, Kazlų Rūdos savivaldybė vienašališkai išstoja iš VšĮ „Kazlų Rūdos futbolas“ ir atsisako visų savo dalininko teisių ir pareigų.

Kazlų Rūdos savivaldybei nuosavybės teise priklausančių viešosios įstaigos „Kazlų Rūdos futbolas“ dalininko teisių pardavimo viešame aukcione komisija vykdė viešo aukciono procedūras, vadovaudamasi Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-10-22 įsakymu Nr. AT-685 patvirtintomis Viešosios įstaigos „Kazlų Rūdos futbolas“ dalininko teisių pardavimo viešo aukciono būdu sąlygomis (toliau tekste – Sąlygos). Sąlygose nustatyta aukciono dalyvių registravimo pradžia/pabaiga – 2021-10-28, 8.00 val./2021-11-05, 15.00 val., aukciono data ir laikas – 2021-11-08, 14.00 val. Per nustatytą registracijos laiką į aukcioną neužsiregistravo nė vienas dalyvis, todėl, vadovaujantis LR Vyriausybės 2014-01-29 nutarimu Nr. 89 patvirtinto Valstybei ar savivaldybei nuosavybės teise priklausančių viešosios įstaigos dalininko teisių pardavimo viešo aukciono būdu tvarkos aprašo 19.3 papunkčiu, laikoma, kad aukcionas neįvyko.

Vadovaujantis Savivaldybės tarybos 2021-08-30 sprendimu Nr. TS-201 „Dėl VšĮ „Kazlų Rūdos futbolas“ dalių pardavimo ar atsisakymo“, Kazlų Rūdos savivaldybė vienašališkai išstoja iš VšĮ „Kazlų Rūdos futbolas“ ir atsisako visų dalininko teisių ir pareigų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close