Prezidentūros kalėdinę eglę papuoš ir Prienų krašto vaikų ir suaugusiųjų rankomis pagaminti žaislai

Artėjant šv. Kalėdoms Prezidentūra ir ponia Diana Nausėdienė pakvietė Lietuvos mokyklas, dienos ir globos centrus, nevyriausybines organizacijas, bendruomenes, visas šeimas jungtis į kalėdinės eglutės žaisliukų gaminimo akciją ir iš vilnos velti kalėdinius paukštelius, kurie jaukiai nutūps ant Prezidentūros eglės ir pasklis kaip gerumo banga per Lietuvą.

Džiaugiamės, kad į šią akciją įsitraukė ir Jiezno paramos šeimai centras bei Jiezno žmonių su negalia sąjunga. Vaikų ir suaugusiųjų rankomis nuvelti paukščiukai papuoš simbolinį Gyvybės ir Vienybės medį Prezidentūroje.

Šiandien, antradienį, vaikų ir suaugusiųjų rankomis sukurti žaislai buvo nuvežti ir perduoti LR Prezidento kanceliarijai.

Ačiū atsiliepusiems į Prienų rajono savivaldybės raginimą dalyvauti šioje akcijoje ir pagaminusiems paukštelius kalėdinei Prezidentūros eglei.

Savivaldybės administracijos kalėdinė eglė taip pat pasipuoš rankų darbo žaislais. Juos pagamino LASS Prienų rajono filialo rankdarbių būrelio moterys.

Visiems linkime gražaus artėjančių švenčių laukimo!

Prienų r. sav. informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close