Veiveriuose bus įgyvendinamas miestelio parko atnaujinimo projektas

2021 m. lapkričio 16 d. Prienų rajono savivaldybės administracija su Nacionaline mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos pasirašė sutartį pagal priemonę „Socialinės gerovės kūrimas ŽRVVG teritorijoje, pritaikant žuvininkystei skirtą infrastruktūrą žuvininkystės verslo ir visuomenės poreikiams“.

Pagal šią priemonę bus įgyvendinamas projektas „Veiverių miestelio laisvalaikio erdvės sutvarkymas“, pritaikant infrastruktūrą visuomenės poreikiams.

Projekto metu bus atnaujintas Veiverių parkas. Ši viešoji erdvė buvo įkurta dar 1866 m., parke yra išlikę 3 tvenkiniai, retų rūšių medžių (Sukačiovo maumedis, juodosios pušys).
Parke bus įrengti takai, apšvietimas, vaikų žaidimų aikštelė, mažosios architektūros elementai. Taip pat savivaldybės biudžeto lėšomis bus išvalytas tvenkinys, kurį  planuojama įžuvinti. Bendruomenės narių iniciatyva įžuvinimu žada pasirūpinti Veiverių seniūnijos bendruomenės centras.

Projektui įgyvendinti planuojama ES paramos suma – iki 92 640,00 Eur (iki 95 proc.) visų tinkamų finansuoti vietos projekto išlaidų su PVM, savivaldybės biudžeto dalis – 4875,75  Eur (5 proc.) visų tinkamų finansuoti vietos projekto išlaidų.

Džiugu, kad projekto įgyvendinimas bendromis savivaldybės, vietos bendruomenės ir kitų partnerių pastangomis padės atgaivinti unikalų gamtos kampelį Veiveriuose ir dar vieną parką Prienų krašte bei sukurti patrauklią aplinką bendruomenės nariams gyventi, dirbti, ilsėtis.

Prienų r. sav. informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close