Sveikata – svarbiausia. O ar ja rūpinasi lietuviai? Kalbiname mediką

Sveikata yra pats svarbiausia ir tuo apčiu didžiausias žmogaus turtas, kuris padeda gyventi laimingai, aktyviai, žinoma, kasdien šypsotis ir daryti tai, kas Jums kelia džiaugsmą. Blogiausia, kad dažniausiai tai nėra vertinama iki tol, kol žmogus nepraranda savo sveikatos.

Kadangi šiuo metu yra labai daug tyrimų, kurie gali padėti rasti ligas, kol jos dar labai mažos – svarbu nuolat tirtis. Štai ir magnetinis rezonansas kainos prasme – patrauklus, ir tomografija – greita ir paprasta.

Vis daugiau dėmesio savo sveikatai

Galima pasidžiaugti, kad lietuviai vis daugiau dėmesio skiria savo sveikatai ir tuo pačiu supranta, kad tai yra pats svarbiausias mūsų turtas. Žinoma, dažniausiai privačios paslauos kainuoja, tačiau jos suteikia galimybę atlikti tyrimus tada, kai Jums atrodo, kad gali būti kokie nors nesklandumai.

Pacientai vis dažniau lankosi ne todėl, kad jie jaučia kažkokius nemalonus pojūčius, tačiau dėl to, kad nori pasitikrinti sveikatą reguliariai. Tai tikrai labai džiugina, kadangi taip užkertamos kelios labai rimtoms ligoms”,- pasakoja medikė.

Vis dažniau pasirenkamos privačios klinikos

Taip pat pastebima, kad lietuviai vis dažniau sutinka mokėti daugiau, kad tik gautų pačios geriausios kokybės paslaugas. Ne veltui vis dažniau valstybines įstaigas keičia privačios, kurios galbūt ir dalinai apmokestina paslaugas, tačiau vis tiek sulaukia labai daug dėmesio.

Pacientai nori ne tik pagalbos, tačiau taip pat ir nuoširdaus pokalbio. Tai padeda kur kas paprasčiau geriau jaustis. O tai žmogus serga – tai yra labai svarbu”.

Visada geriausia rinktis tokias klinikas, kuriose siūloma labai daug skirtingų medicininių paslaugų. Tai ramina, kad bet kuriuo atveju, kai reikės pagalbos – ji bus.

Kiekvienas renkasi pats

Rinktis labiausiai tinkamas klinikas ir tuo pačiu medikus, kurie suteiks pagalbą, kai jos reikės – gali kiekvienas. Tačiau kol vieni labai rūpinasi savo sveikata, tuo tarpu kiti dažniausiai tai daro minimaliai ir tai liūdina. Juk tokiu atveju pacientai dažnai ateina pas medikus tada, kai liga jau labai pažengusi ir su ja susitvarkyti tampa ne tik sunku, tačiau ir ne visada pavyksta.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close