Dėkojame už šypsenas vaikų veiduose

Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…            (A. Baltrūnas)

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir mylėti vaikus, gerbti jų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Prienų bendruomenės vaikų dienos užimtumo centro vaikai, minėdami šią dieną,  rėmėjų dėka turėjo galimybę praleisti turiningai, smagiai, šventiškai. Vaikams buvo surengta ekskursija po senąją Lietuvos sostinę – Trakus. Plaukiodami garlaiviu, grožėjosi pilimi, Užutrakio dvaru. Kitą dieną buvome išvykę į Kauno santakoje vaikus subūrusią šventę „Spalvota viltis“. Gaila, kad lietus sutrukdė džiaugtis švente gamtoje, todėl ją pratęsėme pramogaudami boulinge ir vaikų žaidimų kambaryje Akropolyje.

Prienų bendruomenės vaikų dienos užimtumo centro vaikai už puikiai praleistą laiką dėkoja J.Palionio paramos ir labdaros fondui, UAB Prienų skausmo užuovėja vadovei A. Pociūtei ir LR Seimo narei D. Mikutienei bei asociacijos „Versmė“ direktorei D. Trapavičienei. Ačiū už vaikų veiduose šviečiančias šypsenas.

 

Prienų bendruomenės vaikų dienos užimtumo centro projekto vadovė Vilma Bražukaitienė,  socialinė pedagogė Auksė Grižaitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close