Nesinori išmesti senų batų? Išmokite juos atnaujinti!

O tokie geri batai buvo! – atsidūstame supratę, kad patogūs, ilgai nešioti batai savo, deja, jau atitarnavo. Spalvos išbluko, dažai nusitrynė ir padai nešvyti švariu baltumu. Kur tokius dėti?

Atnaujinti! Tam yra įvairių būdų ir ne vieną jų bus galima sužinoti batų atnaujinimo popietėje „Atsinaujink batus!“.

Ji vyks Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro pakartotinio naudojimo padalinyje „TikoTiks“ spalio 27 dieną 10 val. Batų atnaujinimo paslapčių mokys kūrybinių dirbtuvių „Sneaker Spot“ atstovai, turintys jau ne vienerių metų patirtį šioje srityje.

Užsiėmimas – nemokamas. Batų atnaujinimo priemonėmis pasirūpins „Sneaker Spot“. Mokymai truks 2 valandas. Į juos kviečiami Alytaus miesto ir Alytaus rajono, Birštono ir Druskininkų savivaldybių, Lazdijų, Prienų ir Varėnos rajonų gyventojai.

Norintiems dalyvauti tereikia iki spalio 20 d. užsiregistruoti https://forms.gle/2uHGT7bYJuh7dNcD9 ir atvykstant į popietę atsinešti vieną porą laisvalaikio batų, kuriuos norisi atnaujinti.

Popietėje gali dalyvauti iki 15 asmenų. Išankstinė registracija būtina. Neatidėliokite jos!

ARATC informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close