Google Adwords paslaugos – vienos veiksmingiausių skaitmeninės rinkodaros rinkoje

Turite fantastišką tinklalapį, puikius produktus ir komandą, pasirengusią dirbti? Tokiu atveju viskas, ko jums reikia, tai didesnis svetainės lankomumas ir daugiau konversijų. Laimei, yra veiksminga priemonė, padedanti tai pasiekti – ir tai yra Google Adwords paslaugos, padedančios jūsų tinklalapiui akimirksniu būti matomam pačiame paieškos sistemos rezultatų viršuje.

Todėl jei jau kurį laiką dairėtės į skaitmeninės rinkodaros priemones, negalėdami apsispręsti, kurią reklamą jums vertėtų pasirinkti, pristatome jums keletą Google Adwords reklamos privalumų.

Padidinama konversija

Tikimybė, kad žmonės, spustelėję Google rodomus skelbimus, įsigys jūsų prekes ar pasinaudos teikiamomis paslaugomis, yra net 50% didesnė. Kodėl? Iš dalies dėl to, kad įmonės naudoja Google skelbimus, pasitelkdamos raktinius žodžius, kurie turėtų konvertuotis geriausiai. Tai reiškia, kad tokius raktažodžius paieškoje naudojantys vartotojai yra pasirengę pirkti. Jie paprastai nėra tyrinėjantys ar vertinantys vartotojai. Jie žino, ko nori, ir yra pasirengę tai gauti.

O ką daryti su žmonėmis, kurie nėra pasirengę pirkti? Į juos Google Adwords reklamos pagalba galite nukreipti pakartotinės rinkodaros kampaniją. Remarketingas leidžia nusitaikyti į žmones, kurie anksčiau lankėsi jūsų svetainėje, tačiau dėl tam tikrų priežasčių ją paliko neatlikę jums naudingo veiksmo, ir pateikti jiems patrauklesnį pasiūlymą. Pakartotinės rinkodaros kampanijos dar labiau padidina ir taip aukštą Google Adwords konversijų rodiklį.

Daugiau srauto iš Google reklamos

Per dieną Google apdoroja daugiau kaip 5 milijardus užklausų. Tai daugybė žmonių, kurie kasdien kažko ieško – ir daugelis iš jų ieško, ką įsigyti.

Kai reklamuojatės internete naudodamiesi Google Adwords, galite lengvai pasinaudoti šia didžiule auditorija. Tačiau tai dar ne viskas – taip pat galite naudotis ir kitus Google produktus pasitelkiančių vartotojų auditorija, įskaitant Gmail el. pašto dėžutes, YouTube vaizdo įrašus ir daugiau kaip 2 mln. svetainių bei programų, sudarančių Google reklamos tinklą. Visi šie tinklai sudaro daugiau kaip 90% visų interneto vartotojų visame pasaulyje.

Tikslinė auditorija

Už prieigą prie didesnės auditorijos geriau yra tik vienas dalykas: turėti prieigą prie tikslinės auditorijos. Tai dar vienas Google Adwords reklamos privalumas. Galite orientuotis į geriausiai jūsų prekės ženklui tinkančius raktažodžius, t.y. į tuos, kurie pasižymi didžiausia konversija.

Taip pat galite patikslinti skelbimų rodymą pagal tai, kokie žmonės labiausiai linkę konvertuotis. Google reklamos skelbimų rodymą galite nustatyti atsižvelgdami į vartotojų amžių, lytį, vietovę ir pomėgius, tokiu būdu galiausiai pasiekiant tobulą tikslinę auditoriją.

Greitesni rezultatai su Google AdWords

Google Adwords paslaugos yra greičiausias būdas jūsų svetainei iškopti į paieškos rezultatų viršų. Tai nėra tas pats, kas SEO, kuomet tenka kantriai laukti, kol bus pastebėti bent jau šiek tiek apčiuopiami rezultatai. Naudodamiesi Google Adwords reklaminiais skelbimais galite labai greitai nustatyti nukreipimo puslapį, pasirinkti geriausiai besikonvertuojančius raktažodžius ir akimirksniu sulaukti didelio srauto.

Geresnė investicinė grąža (ROI)

Vienas geriausių Google Adwords reklamos privalumų yra didelė investicinė grąža (ROI). Skirtingai nei pasitelkiant kitas rinkodaros priemones, naudojantis Google reklama netenka išleisti daugybės pinigų nė nežinant ar galėsite sulaukti bent jau šiokios tokios grąžos. Be to, Google Adwords naudoja mokėjimo už paspaudimą (PPC) modelį. Tai reiškia, kad mokate tik tada, kai kas nors spusteli jūsų reklaminius skelbimus.

Tuo tarpu pasitelkdami daugelį kitų rinkodaros priemonių, mokate tik už galimą žinomumą ir galimai jūsų tinklalapį pasieksiančius vartotojus. Tačiau Google Adwords atveju jūs mokate tik už rezultatus. Galingos Google Adwords analizavimo priemonės suteikia galimybę iš reklaminių kampanijų gauti kaip įmanoma daugiau naudos, nes visuomet gaunama pati tiksliausia ir išsamiausia informacija apie tai, kas veikia, o kas ne.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close