Trečia vieta ,,Spartakiadoje“

Mūsų mokykla gavo kvietimą šių metų rugsėjo 29 dieną sudalyvauti projekto ,,Bendradarbiavimas – terapijos sėkmė“ sveikos gyvensenos propagavimo renginyje ,,Spartakiada“. Renginį organizavo Alytaus Dzūkijos mokykla su partneriais iš Lenkijos, Gižycko miesto savivaldybės. Ši šventė vyko Alytaus miesto centriniame stadione. Šventėje dalyvavo specialiųjų ugdymo(si) poreikių turintys mokiniai: dvi komandos iš Dzūkijos mokyklos, dvi komandos iš Lenkijos bei mūsų mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus moksleivių komanda.

Šventė prasidėjo nuo Alytaus Dzūkijos kokyklos direktorės sveikinimo žodžių ir lopšelio darželio „Girinukas“ mažųjų šokio. Po šokio draugiškai visi kartu atlikome rytinę mankštą. Mankšta padeda pasiruošti kūnui fizinei veiklai, apšildo mūsų kūną, tuomet neįvyksta traumų ir kitų skaudžių nutikimų. Tai geros energijos užtaisas. Mankštą mums pravedė visuomenės sveikatos specialistė. Po to prasidėjo linksmosios estafetės. Visos komandos turėjo dalyvauti penkiose estafetėse. Visos estafetės reikalavo vaikų komandinio darbo, susikalbėjimo, vikrumo, išvermės ir svarbiausia geros nuotaikos. Vaikų užimtumas buvo puikiai suorganizuotas, dalyviai patyrė daug šiltų emocijų, komandinio žaidimo elementus, padrąsinimus, apkabinimus, draugiškumą ir, žinoma, pergalės jausmą. Visos estafetės buvo įvertintos balais, juos susumavus išrinkti nugalėtojai. Po estafečių visi pavargę, bet laimingi pavalgėme pietus ir stebėjome parodamąjį Boccia žaidimą. Vėliau vaikai pasidalijo į komandas ir patys išbandė Boccia žaidimą. Visos dalyvavusios komandos gavo padėkas, krepšinio kamuolius, kuriuos padovanojo LR seimo narys Robertas Šarknickas. Renginio dalyviai namo keliavo su šventės marškinėliais, kepuraitėmis ir medaliais.

Manome, kad tokios ypatingos šventės, kuomet vaikai iš skirtingų miestų susirenka dėl bendro tikslo, palaiko ir skatina vaikų norą aktyviai fizinei veiklai, ugdo gebėjimą įgytus sporto įgūdžius taikyti kasdieniniame gyvenime ir moko puoselėti tradicijas ir draugystę su kitais bendruomenės nariais. Ši šventė ir treniruotė buvo labai nuoširdi, jautri ir suteikianti daug šiltų emocijų ir prisiminimų, tikimės ir toliau bendrauti ir bendradarbiauti su Alytaus Dzūkijos mokykla.

 Judesio korekcijos specialistė Gražina Bokūnaitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close