Kūrybinės dirbtuvės su grafine plančete

Birštono viešosios bibliotekos Nemajūnų padalinys savo veikloje nuolat bendradarbiauja su Nemajūnų dienos centru. Spalio 6 d. čia lankėsi Kauno apskrities viešosios bibliotekos edukatorės. Jos pristatė kultūros paveldo portalą www.epaveldas.lt ir jame pateikiamus suskaitmenintus leidinius.

Vaikai susipažino su grafinių planšečių funkcijomis ir kūrybiškai perteikė tautinio paveldo motyvus savo darbuose. Ši nauja veikla mažuosius lankytojus labai sudomino, specialiu pieštuku jie piešė ant skaitmeninės piešimo lentos. Piešti šioje lentoje vaikams labai patiko, nes skaitmeninis pieštukas suteikė pojūtį, lyg brėžtum paprastu pieštuku ant balto popieriaus lapo. Įdomu buvo spalvinti pasirinktą paveikslėlį ir stebėti, kaip gimsta meno kūrinys. Visų užsiėmimo dalyvių darbeliai buvo įdomūs, labai skirtingi. Kiekvienas vaikas buvo apdovanotas prizais už gražius piešinius.

Birštono viešosios bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close