Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro pasitarime aptarti šiandienos iššūkiai

Spalio 4 d. Prienų rajono savivaldybėje vyko Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro (toliau – ESOC) ir rajono gydymo įstaigų pasitarimas. ESOC pirmininkė, administracijos direktorė Jūratė Zailskienė supažindino su epidemiologine situacija, kuri, anot pirmininkės, nėra džiuginanti: susirgimų daugėja, o skiepijimosi tempai mažėja. Pasitarime aptarta, kaip sekasi medicinos įstaigoms dirbti nelengvomis sąlygomis.

Ir ESOC vadovė J. Zailskienė, ir pasitarime dalyvavęs Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pabrėžė, kad šiuo metu svarbiausia yra gyventojų sąmoningumas, atsakomybė saugant save, o bendradarbiavimas tarp visų asmens sveikatos priežiūros įstaigų būtinas. Tik tada vyks sklandus testavimo ir skiepijimo darbas bei visiems gyventojams bus teikiamos kokybiškos gydymo paslaugos.

Taip pat spręsta, kaip pagreitinti mokinių testavimą, kai jiems mokykloje nustatomas susirgimas. Sutarta, kad moksleiviai, gavę teigiamą atsakymą greitaisiais antigenų testais mokykloje, galės greičiau atlikti PGR tyrimą Prienų ligoninėje, prieš tai užsiregistravę tel. 8 603 40608.   

Prienų r. sav. informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close