Roletai diena-naktis – daugiau privatumo Jūsų namuose

Vis daugiau dėmesio sulaukiantys roletai diena-naktis yra moderni klasika, kuri puikiai tinka bet kokio stiliaus namuose, juolab, kuri kuria eleganciją, unikalumą bei modernumą, kuris kartais skoningai atrodo ir klasikinio stiliaus namuose.

Vienas uždangalas – visai parai

Tai langų uždangalai, kurie gali pasirūpinti Jūsų namų kokybe ir tuo pačiu užimdami gana mažai vietos leisti gyventi patogiai tiek dienomis, tiek naktimis. Nuostabu, kiek daug galimybių turi vienas uždangalas, kuris patenkina net ir paties išrankiausio kliento poreikius.

Jeigu ieškote ne tik geros kokybės, tačiau taip pat ir patrauklios kainos roletų diena-naktis – siūlome juos įsigyti čia: solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/roletai-diena-naktis/kasetiniai-roletai-diena-naktis. Rasite ne tik gerus gaminius, tačiau ir nemokamus patarimus juos renkantis.

Tiesioginiai saulės spinduliai – ne bėda

Kaitriomis vasaros dienomis dažniausiai ieškoma inovatyvi sistema, kuri padeda pasirūpinti tiesioginės saulės spinduliais. Pastarieji ne tik apsunkina buvimą namuose dėl kaitros, tačiau taip pat ir kenkia augalams, daiktams – ypač baldams, dekoro akcentams, kurie gali blukti.

Specialiai visam paros metui kurti roletai pasirūpina, kad persidengiančios juostos padėtų išvengti kaitros nuo saulės, tačiau taip pat neizoliuoja patalpos, tad galėsite džiaugtis šviesa, kai tik lauke yra saulėta.

Ir nors dažniausiai šie roletai labiausiai giriami dėl naktinės funkcijos galimybių, tačiau dienomis taip pat užtikrina komfortą.

Privatumas – daugelio žmonių poreikis

Kalbant apie šių roletų naudą taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir privatumo galimybei, kurios šiais laikais siekia daugelis. Ir tie, kurie gyvena daugiabučiuose, ir tie, kurie gyvena nuosavuose namuose, tačiau kaimynų langai – labai arti.

Ne tik naktimis, kai roletai yra pilnai uždengti – galėsite būti ramus, kad Jūs apsaugotas nuo smalsių kaimynų akių. Dienomis, kai viena iš persidengiančių juostų užstoja kitą – namai vis tiek bus izoliuoti. Visgi, kaip jau minėjome, saulės šviesa patenka į patalpas, tad bet kuriuo atveju – jaukumas 100 % garantas.

Jeigu įprastus roletus reikia pakelti tada, kai norisi daugiau šviesos arba nuleisti, kai reikalinga patalpos apsauga, tai diena-naktis padeda išvengti nuolatinio jų darinėjimo, kadangi vienos juostos atlieka dieninę funkciją, o kitos – naktinę.

Žinoma, pagal poreikius šie roletai taip pat gali būti pakeliami maksimaliai, kad langas būtų „plikas“. Tačiau dažniausiai tai aktualu tik stiklo bei rėmo valymo metu.

Tinkamų roletų pasirinkimas

Kadangi diena-naktis sulaukia vis daugiau dėmesio, tačiau žmonės dažnai nėra tikri dėl pasirinkimo – visada verta tartis su specialistais, kurie jais prekiauja, tad gali pasiūlyti labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius. Tokias nemokamas konsultacijas siūlo Solemlux.

Ir nors dažniausiai daugiausia dėmesio yra skiriama stiliui, tačiau mes siūlome įvertinti audinio kokybę, jo storumą, žinoma, labai detaliai išmatuoti langus (matavimo instrukcijas galite rasti pardavėjų puslapiuose) ir užsisakyti uždangalus, kurie yra su garantija. Tai leis būti ramiu dėl gautos kokybės, kuri Jums turėtų tarnauti bent jau gerus dešimt metų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close