Poezijos ir muzikos vakaras Šilavote

Kad žodis suskambėtų visomis savo spalvomis, jam reikia muzikos, kad muzika lengviau pasiektų širdis ir žmonių protus, jai reikia žodžių. Rugsėjo 24 d. Šilavoto laisvalaikio salėje vyko rajoninis poezijos ir muzikos vakaras „Gera būti drauge“. Vakaro metu skambėjo skaitovų Nijolės Spūdienės, Kristinos Tamašauskienės, Anelės Lukjančuk ir Tautvydo Venciaus skaitoma poezija. Muzikinius kūrinius dovanojo Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis – instrumentinis tercetas (vadovas Artūras Petraška) ir dainuojamosios poezijos atlikėja Lijana Sarnickienė. Šis poezijos ir muzikos vakaras dar kartą patvirtino, kad muzika, neabejotinai, yra nuolatinė poezijos palydovė. Ištartas poetinis žodis, nuskambėję muzikos kūriniai, leido pajusti žmogišką artumą, bendravimo džiaugsmą ir tikrumą, kurio taip stinga šiandieniniame gyvenime.

  Renginių organizatorė Saulė Blėdienė vakaro dalyviams įteikė Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktorės Virginijos Naudžiūtės padėkas ir floristės Rūtos Bekešienės gėlių kompozicijas. Nuoširdus ačiū visiems, kurie padėjo sukurti gražią ir jaukią poezijos ir muzikos šventę.

  Šilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Saulė Blėdienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close