TAU pradėjo naujus mokslo metus

Rugsėjo 22 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre iškilmingu renginiu prasidėjo Prienų rajono Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) ketvirtieji mokslo metai.

2017 metų rudenį duris atvėręs TAU jau spėjo nemažai nuveikti: žygiavo, keliavo po Prienų rajoną ir Lietuvą, lankėsi Lenkijoje, Estijoje, Suomijoje, susitiko su daugybe įdomių ir garsių žmonių, iš kurių išgirdo ir daug naujų dalykų bei turėjo galimybę padiskutuoti.

Apie tai iškilmingoje ketvirtųjų mokslo metų atidarymo šventėje priminė nuotraukos ir Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Danutė Stankevičienė, linkėdama neprarasti savisaugos.

Pasak direktorės, daug darbų suplanuota ir šiems metams. Jau spalio mėnesį numatyta kelionė į Gdanską. Jei pandeminė situacija neleis keliauti, TAU studentams prasmingų veiklų bus pasiūlyta ir Prienuose.

D. Stankevičienė taip pat priminė, kad Prienų švietimo pagalbos tarnyba, prie kurios ir įsteigtas Trečiojo amžiaus universitetas, per metus, kai susitikimai nevyko, persikėlė į naujas patalpas, esančias Kauno g. 1A.

Atsižvelgiant į TAU lankytojų pageidavimus dirbti mažesnėse grupėse, po naujųjų metų lankytojai bus suskirstyti į fakultetus, o iki tol dėl saugumo, dėl atstumų išlaikymo užsiėmimai vyks Prienų KLC didžiojoje salėje.

Šventėje dalyvavo ko ne šimtas TAU senbuvių ir penkiolika naujų narių.

Universiteto lankytojus sveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, Prienų rajono savivaldybės tarybos narys, Švietimo komiteto pirmininkas Deividas Dargužis.

Meras A. Vaicekauskas, pasidžiaugęs TAU lankytojų aktyvumu, pakvietė mėgautis gražėjančiais Prienais, atsinaujinančiu miestu ir naudotis neseniai duris atvėrusio Prienų baseino paslaugomis, kuriame senjorams taikomos nuolaidos.

„Šis universitetas iš kitų ugdymo įstaigų išsiskiria tuo, kad čia visi studentai yra labai motyvuoti ir dėstytojams, lektoriams nereikia rūpintis jų motyvacija“, – kalbėjo R. Zailskas, linkėdamas įdomių bei prasmingų naujų mokslo metų ir kad pandemija nesumažintų nei noro, nei galimybių mokytis.

Universiteto lankytojų gausa ir noru tobulėti džiaugėsi bei sėkmingų naujųjų mokslo metų linkėjo D. Dargužis.

Naujųjų mokslo metų pradžios šventėje TAU studentams koncertavo aktorė, rašytoja Nijolė Narmontaitė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close