Rugsėjo 21 d. Savivaldybės meras A. Vaicekauskas kartu su Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja S. Mekioniene ir Prienų seniūnijos seniūne J. Armoniene aplankė ir pasveikino 100 metų jubiliejaus sulaukusią Prienų gyventoją Marijoną Bičinskienę. Meras įteikė šimtametei savivaldybės dovanas ir palinkėjo stiprios sveikatos, šviesių dienų, artimųjų meilės ir pagarbos. Visas Marijonos gyvenimas prabėgo Prienuose, jame netrūko ir džiaugsmo, ir skausmo. Su vyru susilaukė dukros ir dviejų sūnų, tačiau nė vieno jau nebėra tarp gyvųjų, o dukros neteko vos prieš keletą metų. Senole rūpinasi kartu gyvenantis žentas, aplanko dukterėčia.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close