Pampersai šunims – ne tik, kai jie maži

Minint pampersus daugelis pirmiausia galvoja apie vaikus. Visgi, galima pasidžiaugti, kad šiuo metu geriausiems mūsų draugams šunims taip pat galima rasti sauskelnes, kurios labai gelbėja įvairiose gyvenimo situacijose.

Svarbiausia, kad pampersai šunims pritaikyti būtent šio gyvūno poreikiams ir jo fizinėms savybėms, tad galėsite būti ramus, kad nenutiks nelaimių ir tuo pačiu Jūsų šuo visada gerai jausis.

Mano šuniuko auklėjimas

Žinoma, įsigijus šuniuką jau nuo pat pirmų dienų reikia jį mokyti atlikti savo reikalus lauke. Kuo daugiau kantrybės ir kuo daugiau darbo – tuo viskas bus paprasčiau. Tačiau nuo nelaimių nėra apsaugotas nei vienas. Štai tada pampersai šunims ir labai gelbėja.

Tiesa, tokia pagalba neturėtų būti naudojama visą laiką, nuo ryto iki vakaro. Paprasčiausiai tokiu atveju nepavyks tinkamai išmokyti savo šuniuko prašytis į lauką. Taigi, kaip ir sakome – tai yra pagalba, tačiau ne būtinybė.

Rujoja kalytė

Papildomai sauskelnės reikalingos ir tokiu atveju, kai namuose auginama kalytė pradeda rujoti. Dažniausiai jos metu pasitaiko ir kraujingų išskyrų, kurios tikrai nepuošia nei grindų, nei baldų. Štai tokiu atveju geros kokybės pampersai šunims nesukels Jūsų augintiniui visiškai jokio diskomforto, tačiau namuose pavyks palaikyti švarą. Galiausiai, galima rasti labai platų dydžių pasirinkimą, kuris leis Jūsų gyvūnui laisvai judėti.

Kelionių metu – tobula pagalba

Pampersai šunims pasiteisina ir tokiu atveju, kai keliaujama. Vėlgi pasikartosime, kad tai jokiu būdu negali būti nuolatos naudojama praktika, kadangi gyvūnas gali pamiršti, kad reikia prašytis. Tačiau kai keliaujama retai, o kelionės ilgos – pampersai tampa puikia pagalba, kuri apsaugo Jūsų mašinos saloną.

Gera kokybė tarnauja

Svarbiausia bet kuriuo atveju yra rinktis geros kokybės pampersus, kurie tinka šuniui ne tik pagal sudėjimą, tačiau taip pat ir yra geros kokybės. Visada reikia pirkti patikimose prekybos vietose, kur gaminiai yra sertifikuoti. Kitu atveju pigūs, dažniausiai kiniški gaminiai gali ne tik gyvūnui kelti diskomfortą, tačiau taip pat ir netinkamai sulaikyti šlapimą, kuris galiausiai prabėga namuose arba transporto priemonėse.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close