Lietuvos galiūnų 2021 metų čempionas – Karolis Aleksandravičius

Rugsėjo 18 d. Prienų vasaros estradoje vyko Lietuvos galiūnų 2021 metų čempionato finalas.

Nors čempionatas vyko sunkiomis oro sąlygomis, per lietų, tačiau galiūnams sunkiausia buvo įveikti tikrai nelengvas užduotis. Nemažai galiūnų neįveikė jau pirmosios rungties – vilkiko traukimo. Dėl šlapio asfalto ir sunkios „priekabos“ kojos slydo pusei galiūnų. Lengviau sportininkams sekėsi įvairių svorių kėlimo rungtyse, tačiau daugelis jų paskutinėms rungtims pritrūko jėgų. Vos keli įveikė padangos vertimo rungtį.

Varžybų pabaigoje paaiškėjo, kad lyderiai vienas kitą aplenkė vos puse ar vienu tašku. Lietuvos galiūnų čempionu tapo Karolis Aleksandravičius (36 tšk.), antroje vietoje liko Dainius Repšys (35,5 tšk.), trečioje – Audrius Jokūbaitis (34,5 tšk.).

Lukas Mataitis surinko 29 taškus, Modestas Struckus – 27 taškus, Saulius Skikas – 20 taškų, Rokas Černiauskas – 15,5 taško, Vytenis Pauža – 8 taškus.

Varžyboms teisėjavo legendiniai teisėjai – birštonietis Vidas Blekaitis, Saulius Brusokas bei žmonų nešimo pasaulio čempionas Vytautas Kirkliauskas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close