Iliuzionistas M. Wizard papasakojo, kuo jį sužavėjo Maljorka – čia jam pavyko suderinti darbą ir poilsį

Iliuzionistas Mantas Žmuidzinavičius-Wizard prieš kelias dienas sugrįžo iš Maljorkos, kurioje derino tiek darbinę veiklą, tiek poilsį. Draugų vestuvių šventės vedėju pabuvęs magas rado laiko pasižvalgyti ir po salos apylinkes. Kuo jį sužavėjo ši Viduržemio jūros sala?

Tinka ir poilsiui, ir darbui

M. Wizard gan skeptiškai žiūrėdavo į asmeninių švenčių organizavimą ne Lietuvoje – jam atrodydavo, jog gimtinėje viską suderinti greičiau, paprasčiau, čia viskas ranka pasiekiama. Tačiau draugų vestuvių šventė Maljorkoje pakeitė jo nuomonę.

„Kelionė į svečią šalį jau yra nuotykis visiems šventės dalyviams. Tai prideda malonaus jaudulio, adrenalino, šventiškumo – gera matyti svečius puikiai nusiteikusius ir pasiruošusius švęsti. Draugai pasirinko ypatingai gražią erdvę savo vestuvėms – senovinę vilą su šalia augančiu vynuogynu, jaukia terasa, baseinu, puikiu vaizdu į kalnus. Šventė vyko po atviru dangumi, viskas buvo puikiai sustyguota. Tikras malonumas buvo tapti tokios puotos dalimi“, – dalijasi M. Wizard bei juokauja, kad atskrido į salą greičiau nei trunka kelionė automobiliu iki Žemaitijos.

Jam pritaria Inga Aukštuolytė, „Tez Tour“ ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė, sakydama, jog Maljorka – išties mėgstama lietuvių vieta asmeninėms šventėms.

„Svarstydami galimybes savo asmenines šventes minėti užsienyje, lietuviams svarbiausiais kriterijais tampa geras oras, netolimas skrydis, graži vieta bei prieinamos kainos. Geras oras ypatingai svarbus, o Lietuvoje, priešingai nei Ispanijoje, niekada negali jo prognozuoti. Tačiau Maljorka gali pasiūlyti ne tik tai. Paslaugų kokybė bei patrauklios kainos dažnai pranoksta lūkesčius. O šviežios jūros gėrybės, vietoje auginami vaisiai bei spaudžiamas vynas – visa tai šventei suteikia dar daugiau autentiškumo“, – pasakoja I. Aukštuolytė.

Pasak jos, galima surengti įsimintiną šventę ne tik privačioje viloje, tačiau ir viešbučiuose, kurie organizuoja ištaigingas vakarienes tiek restorane, tiek ant jūros kranto. O po šventės svečiai gali pratęsti savo atostogas bei patogiai ir greitai pasižvalgyti po salos apylinkes, pailsėti smėlio paplūdimiuose.

Sužavėjo vietinių svetingumas ir švara

Kelis kartus žemyninėje Ispanijoje atostogavęs iliuzionistas, šį kartą turėjo progą įvertinti jos salos grožį ir vietinių svetingumą.

„Tai buvo viena svetingiausių kelionių, kokias esu turėjęs. Visų pirma labai gerą įspūdį paliko taksi automobiliai – jie buvo švarūs ir tvarkingi, taksistai puikiai kalbėjo angliškai. Vietiniai yra itin draugiški, suteikiantys aukščiausio lygio aptarnavimą. Nors į viešbutį atvykau po vidurnakčio, kai virtuvė jau nebedirbo, administratorė man mielai pasisiūlė paruošti sumuštinį, atnešė balto šalto vyno“, – malonų pasitikimą prisimena M. Wizard.

Bendrauti mėgstantis iliuzijų meistras nepraleido progos pakalbinti ir vilos šeimininkus, padavėjus, vietinius gyventojus. Malonų įspūdį jam paliko žmonių paslaugumas, nesusireikšminimas, pagarbus bendravimas. Taip pat jis turi vieną patarimą į salą planuojantiems atvykti lietuviams: „Dar didesnį vietinių palankumą pelnysite mokėdami ispaniškus žodžius „hola“ ir „gracias“.

Išvydęs Palmos katedrą, neteko žado

Po vestuvių šventės M. Wizard spėjo pailsėti prie vilos baseino – čia rugsėjo pradžioje vis dar lepino 30 laipsnių šiluma. Taip pat pasivaikščiojo po vilos teritoriją, vynuogyną, itin didelį įspūdį jam paliko ir išvyka į Maljorkos sostinę.

Vyras prisipažįsta, jog važiuodamas į Maljorkos sostinę Palmą, neturėjo didelių lūkesčių. Galvojo, kad tai bus paprastas salos miestelis.

„Palma yra neišpasakyto grožio, ją supanti panorama tiesiog sužavi. O pamatęs katedrą, tikrai netekau žado. Šį jausmą esu patyręs Paryžiuje, kai pamačiau Notre Dame katedrą. Vis tik Palmos šventovė paliko dar didesnį įspūdį“, – dalijasi magas.

Jis pasakoja, kad šiuo metu lankytis Maljorkoje itin puikus metas – vis dar vasariškai karšta, tačiau turistų mažiau. O nusukus nuo pagrandinių gatvelių, galima atrasti jaukius, vietinių pamėgtus restoranėlius, siūlančius itin skanų maistą.

Ilgąjį savaitgalį praleidęs Maljorkoje, M. Wizard įsitikinęs – čia dar sugrįš. „Tai buvo tarsi Maljorkos degustacija. Tačiau „paragavęs“ jos, žinau, kad noriu užsisakyti pilną patiekalą, – šypsosi žinomas artistas. – Norėčiau čia ilgiau pasimėgauti geru oru, pamatyti salos pakrantes plaukiojant laivu, pailsėti pliažuose. Girdėjau, kad čia jų – daugybė“.

Tiks skirtingo poilsio mėgėjams

Anot „Tez Tour“ atstovės, Maljorkos sala patenka į geriausių pasaulio kurortų sąrašus dėl gražios gamtos ir saulėtų pakrančių. Todėl čia poilsį renkasi ne tik mūsų šalies keliautojai – ją yra pamėgusios ir garsiausios pasaulio žvaigždės.

„Balto smėlio įlankos juosia salą tarsi perlų vėrinys, o kaitri saulė glosto salą 300 dienų per metus. Tačiau Maljorka gali pasiūlyti ne tik tingų poilsį paplūdimiuose bei įlankose, kurių itin gausu pietinėje salos dalyje. Šiaurinėje Maljorkos dalyje rasite kalnuotą peizažą su laukiniais paplūdimiais, skardžiais, pušynais apaugusiomis įlankėlėmis, kuriose vėją gaudo banglentininkai bei buriuotojai“ – salos kontrastus pristato I. Aukštuolytė.

Maljorka taip pat turi platų šiuolaikinių viešbučių tinklą, gausybę kurortų ir visą būtiną turistinę infrastruktūrą, užtikrinančią aukščiausios klasės komfortą ir tikrą europietišką aptarnavimą. Todėl nenuostabu, kad ją žmonės renkasi ne tik poilsiui, tačiau ir nuotoliniam darbui ar savo asmeninėms šventėms.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close