Įrengti stacionarūs žiūronai stebėti paukščius ir grožėtis Nemuno kraštovaizdžiu

Prienų rajono savivaldybės administracija kartu su Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centru ir Lenkijos Suvalkų pavietu (Starostwo Powiatowe w Suwałkach) įgyvendina „Interreg VA“ Lietuva – Lenkija 2014–2020 m. programos projektą „Pacų giminės paveldas kaip bendros turizmo plėtros abipus sienų pagrindas“ Nr. LT-PL-4R-312  (angl. „Crossborder Pac Family Heritage as Basis of Joint Tourist Development“).
Pagrindinis projekto tikslas – sukurti vieningą tarpvalstybinį turizmo produktą, pagrįstą bendru Pacų šeimos istoriniu paveldu Suvalkų, Prienų ir Vilkaviškio rajonuose, siekiant padidinti turistų srautus.
Įgyvendinant projektą įsigyti stacionarūs žiūronai, kurie yra pastatyti Prienuose, prie LDK Kęstučio paminklo. Kviečiame lankytis, stebėti paukščius ir grožėtis Nemuno kraštovaizdžiu. 

Prienų r. sav. informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close