Neleiskite blogam orui gadinti jūsų pomėgių – geriausi dviračių treniruokliai sporto entuziastams

Subjuręs oras ne vienam gali sugadinti dieną ir sutrukdyti mėgautis mylima veikla. Ypač tuomet, kai ta veikla yra važinėjimas dviračiu. Pripažinkim, lyjant lietui ar pučiant galingam vėjui, minti dviračiu net ir pačioje gražiausioje pasaulio vietovėje ne pats didžiausias malonumas. Bet pramankštinti kojas, sustiprinti raumenis bei pasikrauti teigiamų emocijų vis tiek norisi. Tam, kad blogas oras nekliūdytų užsiimti mėgstama veikla, įprastą dviratį galima iškeisti į dviratį treniruoklį.

Su geriausiais dviračiais treniruokliais jausitės lyg važiuotumėte tikru dviračiu

Ieškantys dviračių treniruoklių, kurie kuo natūraliau imituotų važiavimą įprastu dviračiu, dažniausiai įsimyli spiningo dviračius. Šie treniruokliai užtikrina tikslesnį pasipriešinimo reguliavimą ir turi sustiprintus pedalus, ant kurių galima patogiai atsistoti lyg mintumėte įprastą dviratį. Geriausių spiningo dviračių sąraše vietos visuomet atsiranda inSPORTline modeliams, tokiems kaip: Alfan, Agneto ar Drakkaris.

Mini ir sulankstomi dviračiai treniruokliai taupantiems vietą

Jeigu dviratį treniruoklį minate retai, užgriozdinti kambarį dideliu treniruokliu visiškai nėra reikalo. Tuo labiau, kad profesionalių dviračių treniruoklių kaina yra kur kas didesnė negu paprastesnių jų alternatyvų. Žinoma, populiarūs mini dviračiai, tokie kaip Spartan Mini Bike, neturi papildomų programų, tačiau atkreipkite dėmesį ar jums tikrai jų reikia. Pavyzdžiui, pagrindinės programos, kurias gali pasiūlyti modernūs, sulankstomi dviračiai treniruokliai – tai Bluetooth jungtis, programos matuojančios laiką, atstumą, širdies ritmą bei sudegintas kalorijas. Šias ir daugiau programų turi vienas populiariausių sulankstomų treniruoklių – inSPORTline Xbike. Be to, nors sulankstomi dviračiai yra nedideli, telpantys po lova ar spintoje, yra pranašesni už mini dviračius, nes turi patogias rankenas ir sėdynę – tai suteikia papildomo komforto sportuojant ilgesnį laiką.

Horizontalūs ir elipsiniai dviračiai treniruokliai ieškantiems naujovių

Įprasto dviračio minimas – tikras malonumas sporto entuziastams. Tačiau atėjus šaltajam sezonui, kai dėl blogų oro sąlygų su dviračiu minti tampa per sunku arba nemalonu, dažnai norima paįvairinti įprastą sporto dieną šiek tiek kitokia treniruote. Horizontalūs ir elipsiniai dviračiai treniruokliai yra būtent tai, kas padeda išspręsti šią problemą. Nors horizontalūs dviračiai treniruokliai, suteikia tokią pačią naudą, kaip ir likę dviračių kategorijos treniruokliai, šie išsiskiria iš kitų horizontalia sportavimo padėtimi. Tokia padėtis yra patogesnė besiskundžiantiems nugaros skausmais ar turintiems didelį antsvorį. Tuo tarpu elipsiniai dviračiai treniruokliai puikiai tinka asmenims, besiskundžiantiems sąnarių skausmais. Užuot turėję patogią sėdynę, kurią turi horizontalūs treniruokliai, elipsiniai dviračiai leidžia judėti elipsės formos trajektorija – taip sąnariams tenka mažesnė apkrova.

Išmanūs ir profesionalūs dviračiai treniruokliai nepaliks abejingų

Galimybė ne tik užsiimti profesionaliomis treniruotėmis, stebėti svarbiausius treniruočių rodiklius (laiką, atstumą, kalorijas), bet ir jas paįvairinti, pasinėrus į virtualią realybę – tai ir dar daugiau programų galite rasti profesionaliuose dviračių treniruokliuose. Jeigu mėgstate žiūrėti filmus ar klausytis muzikos, išmanieji treniruokliai su Bluetooth jungtimi leis tai daryti tiesiog sportuojant. Virtualios dviračių varžybos su kitais dviračių treniruoklių naudotojais taip pat paįvairins įprastą sporto rutiną bei suteiks daugiau motyvacijos siekti tikslų. Kalnų, plento ir kitos trasos, aptinkamos skirtinguose pasaulio kampeliuose, naudojant treniruoklį dviratį dabar gali būti perkeltos į jūsų namus.

Nors profesionalūs dviračiai treniruokliai dažniausiai skirti komerciniam naudojimui, rinkoje atsiranda vis daugiau namams pritaikytų modelių. Tad net ir inoringiausi asmenys neliks abejingi Spirit, Nordic Track ar Klarfit treniruoklių modeliams.

Asociatyvi nuotrauka iš cava.com

Svarbiausia nenustoti judėti

Blogas oras nėra trukdis mėgautis mėgstama veikla, jeigu po ranka turite jūsų poreikius atitinkantį dviratį treniruoklį. Mėgaukitės lietingomis ir šaltomis dienomis minant dviračiu per virtualius kalnus ir kitų šalių gražiausius plentus. Varžykitės ir siekite geresnio kilometražo, sekite širdies dūžius ir išprakaituotas kalorijas. Atminkite, kad aktyvi fizinė veikla padeda gerinti ne tik fizinę, bet ir psichologinę savijautą ir visai nesvarbu ar minsite kalnų dviratį, ar elipsinį dviratį treniruoklį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close