Informacija dėl Greimų tilto remonto

created by dji camera

AB „Kauno tiltai“ informuoja, kad nuo rugsėjo 6 d. dėl remontuojamo Prienų Greimų tilto (kelio A16 Vilnius-Prienai-Marijampolė 96,011 km) bus uždaryta viena tilto eismo juosta ir eismas reguliuojamas šviesoforais.

Darbus VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos užsakymu atliks rangovas AB „Kauno tiltai“. Bus tvarkomos deformacinės siūlės, atnaujinama asfaltbetonio danga ir atliekami kiti smulkūs darbai.

Darbus planuojama atlikti šiais metais.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir prašome pakantumo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close