Aukštos kokybės rusiški frezos antgaliai

Manikiūrui naudojami rusiški frezos antgaliai dar labiau pagerins procedūrų kokybę bei efektyvumą. Naudoti šiuos antgalius paprasta ir patogu, jie leidžia pasiekti geriausių rezultatų ir nėra labai brangūs. Skaitykite ir sužinokite apie frezos antgalių pasirinkimą bei atraskite sau labiausiai tinkamus manikiūro įrankių pasiūlymus.

Antgaliai profesionalioms manikiūro reikmėms

Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti pačių įvairiausių formų ir tipų antgalius, kurie gali būti pritaikyti visiems procedūrų etapams. Jais šalinamos nagų odelės, apdirbamos panagės, nuimamas nuo nagų lakas ir atliekama visa kita, ko reikia maksimaliam nagų grožiui sukurti.

Įvairūs frezos antgalių pasirinkimai

Rusiški frezos antgaliai gali būti labai įvairių rūšių. Skiriasi jų formos ir spalvos, kaip ir pritaikymo ypatybės. Naudojantis skirtingų rūšių antgaliais galima pasiekti pačius geriausius manikiūro procedūrų rezultatus ir įgyvendinti kone visus sumanymus. Šie antgaliai puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems manikiūro specialistams, siekiantiems nepriekaištingos procedūrų kokybės.

Dažniausiai prekyboje aptinkamos šios rusiškų frezos antgalių rūšys:

  • deimantiniai frezos antgaliai – tinka aparatiniam pedikiūrui ir manikiūrui. Atlieka skirtingas funkcijas, priklausomai nuo antgalio tipo, kuris yra išreikštas konkrečia spalva. Formų įvairovė labai didelė, šiems frezos antgaliams būdingas universalus pritaikymas;
  • karbidiniai frezos antgaliai – naudojami dirbtinės medžiagos, kuria buvo padengti nagai, šalinimui. Šalina medžiagas itin efektyviai, nepalikdami jokių pėdsakų. Puikiai nuima nagų gelį, įvairias kitas medžiagas;
  • silikoniniai frezos antgaliai –  šios antgalių rūšys yra skirtos baigiamiesiems manikiūro etapams, kuomet uždedami paskutiniai štrichai ir kuriamas galutinis nagų grožis. 

Jeigu kyla klausimų dėl frezos antgalių ir kitų manikiūro įrankių pasirinkimo, kreipkitės į specialistus. SaLi mielai padės ir patars Jums visais rūpimais pasirinkimo klausimais, padės rasti geriausius manikiūro sprendimus pagal individualius poreikius. Būkite užtikrinti, jog visuomet rasite pakankamai platų ir įvairius poreikius atitinkantį manikiūro bei pedikiūro reikmenų asortimentą bei geros kainos pasiūlymus!

Rusiški frezos antgaliai – platus manikiūro įrankių pasirinkimas ir visuomet geros kainos. Įsigykite jau dabar ir procedūras atlikinėti bus dar paprasčiau ir patogiau.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close