Po truputį artėja šaltesni orai, kaip ruoštis žiemos rūbų sezonui? Kas madinga ir apsaugo nuo šalčių?

Žiema, tai laikas, kuomet norisi atrodyti ir gražiai, bet tuo pačiu labai norisi nesušalti, dėl to reikia rinktis kokybiškus rūbus, kurie pagaminti iš gerų, kokybiškų medžiagų. Žiemos laikotarpiu reikia išlikti ir madingiems, neužtenka užsidėti šiltos striukės ir šaliko, tačiau dažnai manoma, jog madingai atrodyti žiemą sudėtinga, nes nesinori sušalti. Tačiau nereikia pergyventi, nes žiemą galima atrodyti ir stilingai, ir rengtis šiltai.

Kaip vyrams yra svarbu turėti gerą automobilį, taip moterims yra svarbu turėti gerus kailinius. Kailiniai – ne tik madingas apdaras šaltuoju metų laiku, tai – kur kas daugiau. Juk yra sakoma, su išvaizda sutinka, su protu – palydi. Kailiai – išvaizdos dalis, kokybiški kailiai garantuoja aplinkinių dėmesį, ilgaamžiškumą juos nešiojant ir pasitikėjimą savimi, kuris yra svarbus kiekvienam.

Ką rengtis žiemos laikotarpiu

Pirmiausia, žiemos spintą nuo striukės. Jei gyvenate tokioje šalyje kaip Lietuva, turite investuoti į tikrai kokybišką striukę. Ilgas, purus ar plunksninis, atsparus vandeniui ir atsparus vėjui paltas – geras pasirinkimas. Tačiau verta paskaičiuoti, kiek išleidžiate kiekvieną sezoną, kad įsigytumėte naują. Taigi, verta rinktis kuo ilgesnę, neperšlampamą medžiagą ir aukščiausios kokybės medžiagą, kad nereikėtų sukti galvos keletą metų. Dabar galite rasti labai patrauklių, bet šiltų striukių. Jei norite ilgus metus užmiršti apie naujos striukės pirkimą – rinkitės kailinius. Kailiniai niekuomet neišeina iš mados, yra stilingi ir šilti. „Fur“ – rankų darbo kailio produkcija – geras pasirinkimas visais atvejais.

Jei oras šaltas, svarbu apsaugoti kojas – ypač žiemą, nes tuomet yra daug nepageidaujamų kritulių, kuriais norisi ne tik džiaugtis, bet ir jų išvengti, kuomet nesama su netinkama avalyne. Jei ieškote naujų batų nepamirškite, kad perkant naujus batus svarbu storas ir tvirtas padas, per jį šaltis nekeliauja, dėl to koja išlieka apsaugota ir tampa šilta su tokiais batais vaikščioti. Kaip jau galima pastebėti gatvėse, madingi yra ilgi batai, kurie yra šilti ir atrodo itin gražiai. Kiekviena, kuri yra pasipuošusi tokiais batais sulaukia daug pagytų ir dėmesio. Žinoma, jog dauguma susiduriame su ta pačia problema – gerų ir tikrai šiltų batų Lietuvoje galima rasti labai nedaug. Ar žinojote, kad galite nepirkti naujų batų, jei jums šalta? Pirkite parduotuvėje batų padelius, juos įdėkite į batus ir pamiršite apie šaltas kojas. Tik nepamirškite, kad kelias dienas iš eilės, ypač drėgnuoju metu, batų avėti nereikėtų – leisk jiems pailsėti bent parą, taip jie tarnaus ilgiau.

Pėdkelnės ir kojinės. Suradus tinkamas pėdkelnes ir kojines, vargai išnyks iš karto. Pirmiausia žiemai siūlyoma ieškoti pašiltintų pėdkelnių (su pūkeliu viduje) arba megztų pėdkelnių. Taip pat siūlyčiau nepamiršti ilgų kojinių. Jos gali būti viso derinio akcentu. Kojinės gali būti ir spalvingos, ir išskirtinės, kadangi jų yra skirtingų raštų, stilių ir spalvų.

Platus, didelis, pūkuotas, storas, šiltas, vilnonis šalikas yra tikras gelbėtojas ir žvarbiausiu oru, kuomet norisi likti namuose, tačiau reikia iš jų keliauti. Gali apsivilkti net ir ploną paltuką, tačiau turėdama didžiulį šiltą vilnonį šaliką su juo gali apsisiausti kaip skraiste arba apsimuturiuoti taip, kad būtų šilta ir jauku leisti dienas ir vakarus lauke šiltai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close