Mišrias ir maisto atliekas Birštono bei Prienų rajono savivaldybėse rinks naujas vežėjas

Mišrias ir maisto atliekas Birštono ir Prienų savivaldybėse rinks UAB „Kauno švara“.

Birštono ir Prienų rajono savivaldybėse keičiasi atliekų vežėjas. Nuo rugpjūčio 10 dienos mišrių ir maisto atliekų surinkimo paslaugas teiks „Kauno švara“, laimėjusi Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro skelbtą konkursą.

Abiejų savivaldybių gyventojams mišrių ir maisto atliekų surinkimo grafikas nesikeis.

Įmonių mišrios komunalinės atliekos Birštono savivaldybės bus vežamos vieną kartą per savaitę – pirmadieniais.

Prienų rajono savivaldybės įmonių mišrios komunalinės atliekos bus vežamos du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

Įmonių konteineriai turi būti užrakinti arba laikomi įmonės teritorijoje. Ištraukti konteinerį į jo paėmimo vietą arba atrakinti reikia tik tada, kai norima, kad jis būtų aptarnautas.

„Svarbiausias tikslas, kurį keliame vežėjui – teikti kokybišką paslaugą, kad gyventojams nekiltų nepatogumų dėl laiku neištuštintų konteinerių. Tikimės, kad pirmą kartą mūsų regione atliekų surinkimo paslaugas pradedanti teikti „Kauno švara“ bus patikima partnerė, užtikrinanti sklandų atliekų surinkimą“, – sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktoriaus pavaduotojas Romualdas Dimša.

Pakuočių ir stiklo atliekas Birštono bei Prienų savivaldybėse, kaip ir iki šiol, rinks bendrovė „Ekonovus“. Jų surinkimo grafikai nesikeičia. Kilus klausimams dėl šių atliekų išvežimo, prašome kreiptis į UAB „Ekonovus“ tel. 8 319 60508, el.p. alytus@ekonovus.lt.

Primename, kad kiekvieno gyventojo pareiga yra rūšiuoti atliekas, o išrūšiuotas mesti į joms skirtus konteinerius. Jokių atliekų aikštelėse prie konteinerių palikti negalima. Šiukšlinimas prie konteinerių kaip ir bet kurioje kitoje vietoje traktuojamas kaip administracinis teisės pažeidimas.

Kilus klausimams dėl atliekų išvežimo, prašome kreiptis į UAB „Kauno švara“ tel. 8 682 75202,  el.p. tadas.krusnauskas@svara.lt, dėl konteinerių nuėmimo ar jų pastatymo – į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą tel. 8 658 60312, el.p. info@alytausratc.lt.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close