Alytaus policija ieško dingusios prienietės

Š. m. liepos 3 d. Rigonda Kleizienė, gyvenanti Vokietijos Respublikoje, autobusu išvyko į Lietuvą ir iki šiol negrįžo. Moteris išlipo Lenkijos teritorijoje likus apie 100 km iki Varšuvos. Alytaus apskr. VPK Prienų r. PK yra paskelbta 53 m. moters paieška, taip pat vykdoma ir tarptautinė dingusios moters paieška Vokietijos Respublikoje.

R. Kleizienė yra apie 163 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, juodų plaukų. Moteris nugaros srityje turi skorpiono tatuiruotę.

Asmenis, žinančius apie moters buvimo vietą ar ją mačiusius, prašome skubiai informuoti Prienų r. PK Veiklos skyriaus vyresniąją tyrėją Kristiną Banionienę tel. +370 700 65 748, mob. tel. +370 610 29006 arba skubios pagalbos tarnybų telefonu – 112.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close