Kazlų Rūdos kultūros centro renovacija įgauną pagreitį

Rugpjūčio pirmosiomis dienomis pasirašyta 2,7 mln. eurų vertės sutartis su rangovu „Nimetus“. Šiemet Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos ir Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos dėka gauta 520 000 eurų pastato griovimo darbams. Iš viso Kultūros ministerija suteiks 1,62 mln. eurų paramą.

Naujasis Kazlų Rūdos kultūros centras išsiplės, atsiras vestibiuliai. Darbus planuojama pradėti 2021 m. rugsėjo 1 d. ir baigti iki 2023 m. kovo mėn. Pasak Kazlų Rūdos mero Manto Varaškos, po pusantrų metų savivaldybės žmonėms atsivers daug aukštesnio lygio kultūros galimybių, kultūros centre atsiras naujų patrauklių neformalaus švietimo veiklų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close